Služby

ZLIN DESIGN WEEK s vozy VOLKWAGEN po páté

V minulém týdnu jste se spolu s námi mohli zúčastnit krásné akce podporující umění a nové talenty – ZLIN DESIGN WEEK. Bylo nám velkou ctí, že jsme za EURO CAR Zlín mohli již po páté být partnerem této akce a podpořit tak studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Zahájení celého projektu bylo honosné a proběhlo v prostorách Městského divadla Zlín. Byl zde přítomen také děkan fakulty, pan profesor Josef Kocourek a hejtman zlínského kraje, pan Ing. Radim Holiš.

Pro tuto příležitost jsme nechali stylově polepit naše Volkswagen vozy v designu celé akce, které jsme zde buď vystavovali nebo jsme některé z nich, Volkswagen Passat a Volkswagen Golf, propůjčili pro přepravu našich i zahraničních lektorů v rámci Zlína, Prahy a Vídně. Naše vozy jste tak mohli vidět na vlastní oči buď zaparkované tam, kde se v rámci projektu něco dělo, nebo je zahlédnout v akci při svozu z letiště z Vídně, nebo různě na cestách ve Zlínském kraji. Od pondělí 9.5. jsme také staticky vystavovali vůz Volkswagen Touareg, který byl k vidění přímo před Kongresovým centrem ve Zlíně. Vystavení proběhlo při příležitosti celodenní konference. 

Bylo nám potěšením, že jsme mohli i nadále pokračovat v dlouhodobé vzájemné spolupráci s Univerzitou Tomáše Bati. Nová krev, mladí studenti a umění, to je budoucnost, která také nám dává smysl a těšíme se z toho, že u toho můžeme být. Ti z vás, kteří jste si nestihli vozy náležitě prohlédnout nebo máte zájem o zkušební jízdu, jste srdečně zváni také k nám do showroomu Vizovická 4097 ve Zlíně.

ZLIN DESIGN WEEK tak spojil umělce, milovníky umění, dekorací, módy, ale také malby. Účelem festivalu bylo propojit uměleckého ducha mladých designérů, spolu se silnými podniky na trhu. V uplynulém týdnu tak v samotném srdci Baťovského města, které vždy ctilo tradici, industriální činnost, ale také lásku k práci, vznikl prostor, kde se lidé mohli prezentovat, vyjádřit sebe sama a sdílet svou vášeň k umění. Věříme, že jste si to užili stejně jako my a odcházeli jste nadšení a plní dojmů, zážitků a nové inspirace.

Váš EURO CAR Zlín, člen skupiny AUTO UH.

ZLIN DESIGN WEEK s vozy VOLKWAGEN po páté

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Vážení zákazníci,

z důvodu rekonstrukce je prodej VW Užitkové vozy přestěhován na showroom Volkswagen (vyšší prosklená budova), kde je zároveň i příjem vozů do servisu.

Omlouváme se za komplikace a těšíme se na Vaši návštěvu.

Kontaktujte nás

E-mail

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.