Služby

Autorizovaný prodej nových vozů

Autorizovaný prodej nových vozů

EURO CAR Zlín je tradiční značka, která má více než 25 let zkušeností s prodejem nových osobních a užitkových vozů Volkswagen. Díky naší silné pozici na trhu vytváříme širokou nabídku skladových nebo předváděcích vozů za velmi atraktivní a dostupné ceny. Spolu s nimi nabízíme také velké množství doprovodných služeb a můžete tak využít náš autorizovaný servis, pomoc při financování vozu, jeho pojištění či odtah a mnoho dalších.

Autobazar Das WeltAuto

Náš autobazar Das WeltAuto představuje jistotu důvěryhodného a stabilního partnera se silným zázemím. Najdete zde komplexní služby na nejvyšší úrovni v oblasti výkupu, prodeje, servisu, financování a pojištění ojetých vozů. 

Zjistit více
Financování

Financování

Nabízíme Vám financování Vašeho nového či ojetého vozu přímo "na míru". Pokud nemáte dostatek finančních prostředků, zprostředkujeme Vám jeden ze způsobů financování – spotřebitelský úvěr, finanční leasing nebo operativní leasing. Výběr necháme na Vás, ale rádi Vám s ním pomůžeme. Tak jako s možností protiúčtu, kdy Vám u nového vozu odečteme cenu starého nebo ji použijete jako akontaci v případě koupě vozu na splátky. Výhodné financování nabízíme všem bez ohledu na to, zda jste soukromá osoba nebo podnikající fyzická osoba (OSVČ, podnikatel) či právnická osoba (firma). Neváhejte se na nás obrátit s žádostí o zaslání nabídky (kalkulace) financování.

Pojištění

Pojištění

Pomůžeme Vám při zajištění ochrany rizik spojených s provozem Vašeho vozu. Přímo u nás si můžete sjednat povinné ručení, které je ze zákona povinen uzavřít každý majitel vozu, havarijní pojištění i doplňková pojištění. Myslete na rizika včas a poraďte se o vhodném pojištění s námi.

Odtahové služby

Odtahové služby

Víte, co dělat v případě nehody? Volejte EURO CAR Zlín a my Vám pošleme odtahovou službu. Zajistíme odtah Vašeho poškozeného či jinak nepojízdného vozu, zařídíme vše potřebné s pojišťovnou (likvidaci pojistné události, ohledání škody, komplexní agendu) a Váš vůz opravíme v našem autorizovaném servisu. Vše v odpovídajících časových možnostech a ceně.

Autorizované servisní služby

Autorizované servisní služby

EURO CAR Zlín je autorizovaným servisním partnerem značek VOLKSWAGEN, AUDI, SEAT, ŠKODA a VOLKSWAGEN UŽITKOVÉ VOZY. Vždy se profesionálně, odborně a s maximální péčí postaráme o Váš vůz. Specializujeme se také na opravy havarovaných vozů, a to včetně vyřízení pojistné události. V rámci servisních služeb u nás můžete také využít pneuservis, lakovnu, klempírnu nebo mycí služby.

Prodej originálního příslušenství

Prodej originálního příslušenství

Udělejte ze svého Volkswagenu ještě lepší vůz. Vaše auto by mělo být stejně jedinečné, jako jste vy. Přizpůsobte si svůj Volkswagen k obrazu svému díky široké nabídce kvalitního příslušenství, které se bude hodit k vám a vašemu životnímu stylu. Vybrané produkty najdete přímo na našem autosalonu, tak si přijďte vybrat např. střešní box, držáky kol nebo oblečení a další produkty z nabídky orginálního příslušenství. 

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!