Služby

Autorizovaný prodej nových vozů

Autorizovaný prodej nových vozů

EURO CAR Zlín je tradiční značka, která má více než 25 let zkušeností s prodejem nových osobních a užitkových vozů Volkswagen. Díky naší silné pozici na trhu vytváříme širokou nabídku skladových nebo předváděcích vozů za velmi atraktivní a dostupné ceny. Spolu s nimi nabízíme také velké množství doprovodných služeb a můžete tak využít náš autorizovaný servis, pomoc při financování vozu, jeho pojištění či odtah a mnoho dalších.

Autobazar Das WeltAuto

Náš autobazar Das WeltAuto představuje jistotu důvěryhodného a stabilního partnera se silným zázemím. Najdete zde komplexní služby na nejvyšší úrovni v oblasti výkupu, prodeje, servisu, financování a pojištění ojetých vozů. 

Zjistit více

Financování

Nabízíme Vám financování Vašeho nového či ojetého vozu přímo "na míru". Pokud nemáte dostatek finančních prostředků, zprostředkujeme Vám jeden ze způsobů financování – spotřebitelský úvěr, finanční leasing nebo operativní leasing. Výběr necháme na Vás. Neváhejte se na nás obrátit s žádostí o zaslání nabídky (kalkulace) financování.

Zjistit více
Pojištění

Pojištění

Pomůžeme Vám při zajištění ochrany rizik spojených s provozem Vašeho vozu. Přímo u nás si můžete sjednat povinné ručení, které je ze zákona povinen uzavřít každý majitel vozu, havarijní pojištění i doplňková pojištění. 

Povinné ručení

Povinné ručení

Povinné ručení slouží k náhradě škod na zdraví nebo majetku způsobených provozem Vašeho vozidla. Ochrání Vás před nečekanými výdaji spojenými s finančními nároky poškozeného. Bez povinného ručení nelze auto provozovat. 

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění kryje rizika související s poškozením Vašeho vozidla, ať už v důsledku dopravní nehody, krádeže nebo živelných událostí. Zabrání tak zbytečným finančním ztrátám na Vašem majetku. Neváhejte se na nás obrátit s žádostí o kterékoli pojištění Vašeho nového či ojetého vozu.

Protiúčet

Při nákupu nového vozu můžete ten starý nechat na protiúčet a zaplatit tak část kupní ceny. Jedná se vlastně o výměnu Vašeho stávajícího vozu za nový. Z ceny nového vozu odečteme cenu starého nebo ji použijete jako akontaci v případě koupě vozu na splátky.

Zjistit více
Odtahové služby

Odtahové služby

Víte, co dělat v případě nehody? Volejte EURO CAR Zlín a my Vám pošleme odtahovou službu. Zajistíme odtah Vašeho poškozeného či jinak nepojízdného vozu, zařídíme vše potřebné s pojišťovnou (likvidaci pojistné události, ohledání škody, komplexní agendu) a Váš vůz opravíme v našem autorizovaném servisu. Vše v odpovídajících časových možnostech a ceně.

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!