Servis

Autorizovaný servis VW

Autorizovaný servis VW

Náš servisní tým se dokonale postará o Váš osobní nebo užitkový vůz Volkswagen. Starosti s Vaším vozem Volkswagen přenechejte na nás a vy si jen užívejte pohodlného cestování. Jsme tady pro Vás a postaráme se o Vaši bezproblémovou mobilitu.

Autorizovaný servis Audi

Autorizovaný servis Audi

Více jak 25 leté zkušenosti a znalosti se servisem vozů koncernových značek Vám dává jistotu, že u našeho servisního týmu bude Váš vůz Audi v těch nejlepších rukou. Přijeďte se sami přesvědčit a svěřte Vaše Audi do rukou profesionálů, kteří jsou pro Vás garancí kvality.

Autorizovaný servis ŠKODA

Autorizovaný servis ŠKODA

Pokud máte zájem o servisní práce na Vašem voze značky ŠKODA, svěřte ho do péče našich specialistů. Ti už se postarají o to, abyste se spolehlivě dostali do cíle své cesty. Postaráme se o Váš vůz ŠKODA ať už se jedná o prohlídku, údržbu nebo komplexní nehodový servis.

Autorizovaný servis SEAT

Autorizovaný servis SEAT

Náš servisní tým dokáže zkrotit i temperamentní španělskou značku SEAT. Pokud se o tom chcete přesvědčit, stačí se u nás zastavit a na Vašem voze SEAT provedeme nejen pravidelnou servisní údržbu, ale i prohlídku. Postaráme se o Váš SEAT tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!