Kariéra

Obsluha myčky

Pin Zlín Šipka
 Typ úvazku: Plný úvazek
Vzdělání: Základní/všeobecné

Požadujeme:

  • Základní/všeobecné vzdělání
  • Znalost práce na PC
  • Komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • Manuální zručnost a pečlivost
  • Odolnost vůči stresu
  • Trestní bezúhonnost
  • Spolehlivost a loajalitu
  • Praxe výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B podmínkou
  • Reference z předchozího zaměstnání výhodou

Nabízíme:

  • Perspektivní práci v profesionálním týmu
  • Práci na plný úvazek
  • Zázemí moderní a prosperující společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Zlín
  • K základní mzdě nabízíme měsíční bonusy

Své životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: servis@eurocarzlin.cz
Se svou žádostí příliš neotálejte - nástup možný IHNED!

SERVISNÍ PORADCE

Pin EURO CAR Zlín Šipka

Společnost EURO CAR Zlín s.r.o., autorizovaný servisní partner značek VW, Audi, ŠKODA, přijme uchazeče pro doplnění aktuálního týmu na pozici Servisní poradce:

Co Vás čeká?
Vašim hlavním úkolem bude příjem zakázek, jejich zpracování a poskytování co nejlepší péče a odborného poradenství zákazníkům. Budete spojovacím článkem mezi zákazníkem a ostatním servisním personálem, podílet se budete na plánování kapacity dílny a také odpovídat za kontrolu servisních prací.

Co požadujeme?
- středoškolské vzdělání technického směru
- znalost práce na PC
- komunikační dovednosti a příjemné vystupování
- řidičský průkaz sk. B
- odolnost vůči stresu
- trestní bezúhonnost
- zákaznický a profesionální přístup
- spolehlivost a loajalitu
- případná praxe v koncernu výhodou
- znalost AJ nebo NJ výhodou

Co nabízíme?

- práci na plný úvazek s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu
- zázemí moderní, prosperující společnosti
- osobní rozvoj a další vzdělávání
- odpovídající platové ohodnocení a benefity
- možnost firemního ubytování

Informace o výběrovém řízení:
Strukturovaný životopis s aktuální fotografií a motivačním dopisem zasílejte do 20.6.2022 e-mailem na servis@eurocarzlin.cz.

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!