Pomoc při nehodě

Měli jste dopravní nehodu? Pamatujte na to, že nesprávná oprava havarovaného vozidla může být pro vás do budoucna velkým bezpečnostním rizikem.

Pomoc při nehodě

Proč po nehodě opravit vůz u Specialisty oprav po nehodách?

I po nehodě vám zajistíme garanci výrobce a zachováme bezpečnost i cenu vašeho vozidla na nejvyšší možné míře. Stačí jediné, obraťte se na Specialisty oprav po nehodách v EURO CAR Zlín. Proč si nechat opravit vozidlo u nás? Jsme autorizovaný a certifikovaný servisní partner pro značky Volkswagen, Volkswagen Užitkové vozy, ŠKODA, Audi a SEAT a využíváme speciální technologie a dílenské vybavení, pouze originální díly a výrobcem předepsané postupy oprav, které vždy provádí odborně proškolený personál. Nadstandardní kvalitu servisních služeb zaručujeme prováděním speciálních auditů, které musí každý Specialista oprav po nehodách absolvovat pravidelně každý rok. Spolupracujeme se všemi významnými pojišťovnami.

Výhody pro zákazníka

  • Odborně opravené vozidlo po nehodě dle předpisů výrobce
  • Užití výhradně nových originálních dílů Vašeho vozu
  • 100% bezpečné vozidlo jako před nehodou
  • Zkrácení doby opravy díky zrychlenému procesu likvidace pojistné události
  • Transparentní účtování faktur
  • 12letá záruka proti prorezavění (nebo dle záruky poskytnuté výrobcem)

Kontaktujte nás

Obrázek Karel Dědák

Karel Dědák

servisní poradce, specialista oprav po nehodách
Jak postupovat při nehodě

Jak postupovat při nehodě

Nejdůležitější je samozřejmě zachovat chladnou hlavu. Dále byste si měli obléct reflexní vestu, zjistit jestli je někdo zraněn a hlavně neopouštět místo nehody.

Více informací
Podmínky projektu

Podmínky projektu

Specialista oprav po nehodách opravuje odborně, dle výrobcem definovaných opravárenských a technologických postupů a s požadovaným nejmodernějším dílenským vybavením.

Více informací

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!