O nás

O nás

Jsme EURO CAR Zlín s.r.o., autorizovaný prodejce vozů Volkswagen, Volkswagen užitkové vozy a certifikovaný servisní partner značek Volkswagen, Audi, Seat, ŠKODA a Volkswagen užitkové vozy. Nabízíme kromě prodeje nových vozů i kvalitní a garantované ojeté vozy, a to prostřednictvím skupiny AUTO UH. V nabídce naleznete desítky prověřených vozů, které si můžete prohlédnout jak v sídle společnosti ve Zlíně, tak i na provozovně v Uherském Hradišti (Za Olšávkou 340). Při koupi nového vozu Vám nabízíme širokou nabídku finančních služeb, mimořádné podmínky pojištění a mnohé další.

Kromě prodeje u nás můžete očekávat nadstandardní servisní zázemí s odpovídajícími službami, mezi které patří zapůjčení náhradního vozidla během servisní prohlídky, prodej originálních dílů, komplexní nehodový servis, široká nabídka značkového příslušenství nebo moderní karosárnalakovnou či ruční mytí vozů. 

Hlavním cílem společnosti EURO CAR Zlín je zajistit zákazníkovi služby spojené s prodejem a servisem vozů na profesionální a odborné úrovni. Naším zájmem je tyto služby zajistit komplexně, v čas, za odpovídající cenu, a především ke spokojenosti každého našeho zákazníka. Samozřejmostí je pro nás špičkový tým profesionálů, který je pravidelně proškolován a vzděláván, aby naše práce byla vždy co nejkvalitnější. 

Staňte se i Vy našimi spokojenými zákazníky. EURO CAR Zlín najdete ve Zlíně na ulici Vizovická a naší hlavní strategií je poskytovat kvalitní a prvotřídní služby při prodeji a servisu vozidel. Značka EURO CAR Zlín působí v oblasti maloobchodního prodeje vozů a jejich servisu více jak 25 let. Od roku 2018 jsme součástí multibrandové skupiny AUTO UH, která patří mezi největší a nejsilnější autocentra na Moravě.

 

STRATEGIE SPOLEČNOSTI

 

NAŠE VIZE

Strategickým záměrem naší společnosti je nabízet k prodeji produkty a služby dosahující vysoké úrovně.

Neustálým zlepšováním řízení procesů, výkonnosti, kvality a kladnou motivací zaměstnanců vytvářet oboustranně výhodné partnerské vztahy se zákazníky, poskytovat komplexní služby v oblasti prodejních i servisních služeb.

 • vztah se buduje vzájemnou komunikací
 • spokojený zákazník je „opečovávaný“ zákazník
 • nejlepším prodejcem je nadšený zákazník

 

NAŠE MISE

 • být vyhledávaným zaměstnavatelem pro všechny profese v oblasti automotive
 • být významnou obchodní společností v regionu
 • být spolehlivým a seriózním partnerem pro zákazníky a dodavatele

 

VZTAH K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

 • předcházet, omezovat a snižovat zátěž ve všech složkách životního prostředí
 • prevencí předcházet haváriím a situacím, jejichž důsledky by mohly mít negativní dopad na životní prostředí
 • efektivně hospodařit s obnovitelnými i neobnovitelnými přírodními zdroji
 • posuzovat investiční záměry vždy z hlediska jejich vlivu na životní prostředí před konečným rozhodnutím o jejich realizaci a dbát na to, aby dopad na životní prostředí byl co nejmenší

 

NAŠE HODNOTY

 • růst, výkonnost, rychlost
 • spolehlivost, kvalita
 • akceschopnost, kreativita
 • etika v podnikání
 • zdravé životní a pracovní prostředí

 

POLITIKA KVALITY

Naše politika kvality jednoznačně navazuje na strategický záměr naší společnosti.

Vedení firmy EURO CAR Zlín s.r.o.  si uvědomuje rozhodující význam kvality v tržním prostředí a v návaznosti na strategický záměr vyhlašuje tuto firemní politiku kvality:

 1. Spokojený zákazník je rozhodující pro naši prosperitu. Partnerská spolupráce s ním je nejlepší způsob k zajištění a uspokojení jeho požadavků a přání.
 2. Splnění služby zákazníkovi v požadovaném termínu. Společnost musí být zákazníkem hodnocena ve všech ohledech jen kladně. Partnerství založené na dlouhodobé spolupráci.
 3. Trvale rozvíjet a upevňovat vztahy s dodavateli, kteří vědí, že přímo ovlivňují kvalitu našich produktů, plní dodávky včas a v optimální ceně.
 4. Růst a rozvoj zaměstnanců je základem výkonnosti a odborné kvality. Zaměstnanci znají všechny své úkoly, pracují dle stanovených postupů, iniciativně a s plným nasazením. Jejich zapojení do dění ve společnosti je základem našeho úspěchu.
 5. Racionální ekonomické řízení zdrojů spojené s minimalizací nákladů spojených s provozem společnosti a aktivní spolupráce na jejich snižování. S tím spojený trvalý růst zisků a zhodnocení společnosti dle zadání majitele.
 6. Vedení společnosti vytváří podmínky a pracovní prostředí pro odvádění kvalitní práce, udržování pracovní pohody. Systémem hodnocení a odměňování oceňuje kvalitní pracovní výkon.
 7. Cílem naší společnosti je udržování a neustálé zlepšování zavedeného systému kvality a dodržování požadavků zavedených norem.

 

K vyhlášené politice kvality se hlásí všichni zaměstnanci společnosti, kteří jsou zároveň odpovědni za jejich dodržování a naplňování.

 

Ve Zlíně dne 1.6.2022

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!