O nás

O nás

Jsme EURO CAR Zlín s.r.o., autorizovaný prodejce vozů Volkswagen, Volkswagen užitkové vozy a certifikovaný servisní partner značek Volkswagen, Audi, Seat, ŠKODA a Volkswagen užitkové vozy. Nabízíme kromě prodeje nových vozů i kvalitní a garantované ojeté vozy, a to prostřednictvím skupiny AUTO UH. V nabídce naleznete desítky prověřených vozů, které si můžete prohlédnout jak v sídle společnosti ve Zlíně, tak i na provozovně v Uherském Hradišti (Za Olšávkou 340). Při koupi nového vozu Vám nabízíme širokou nabídku finančních služeb, mimořádné podmínky pojištění a mnohé další.

Kromě prodeje u nás můžete očekávat nadstandardní servisní zázemí s odpovídajícími službami, mezi které patří zapůjčení náhradního vozidla během servisní prohlídky, prodej originálních dílů, komplexní nehodový servis, široká nabídka značkového příslušenství nebo moderní karosárnalakovnou či ruční mytí vozů. 

Hlavním cílem společnosti EURO CAR Zlín je zajistit zákazníkovi služby spojené s prodejem a servisem vozů na profesionální a odborné úrovni. Naším zájmem je tyto služby zajistit komplexně, v čas, za odpovídající cenu, a především ke spokojenosti každého našeho zákazníka. Samozřejmostí je pro nás špičkový tým profesionálů, který je pravidelně proškolován a vzděláván, aby naše práce byla vždy co nejkvalitnější. 

Staňte se i Vy našimi spokojenými zákazníky. EURO CAR Zlín najdete ve Zlíně na ulici Vizovická a naší hlavní strategií je poskytovat kvalitní a prvotřídní služby při prodeji a servisu vozidel. Značka EURO CAR Zlín působí v oblasti maloobchodního prodeje vozů a jejich servisu více jak 25 let. Od roku 2018 jsme součástí multibrandové skupiny AUTO UH, která patří mezi největší a nejsilnější autocentra na Moravě.

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!