O nás

Společnost EURO CAR Zlín s.r.o. je autorizovaným prodejcem vozů Volkswagen, Volkswagen užitkové vozy a certifikovaným servisním partnerem značek Volkswagen, Audi, Škoda a Volkswagen užitkové vozy.

Naše společnost byla založena v roce 1993. Od roku 1996 je sídlo společnosti v areálu na ulici Vizovická ve Zlíně, kde jsou Vám k dispozici dva moderní autosalony a servisní zázemí. Jeden autosalon je určen pro prodej osobních vozů Volkswagen a druhý pro prodej užitkových vozů Volkswagen. Tato lokalita byla vybrána s ohledem na přístupnost, možnost vybudování maximálních parkovacích a odstavných ploch pro klienty a pro další možný rozvoj nabídky služeb zákazníkům.


Naší strategií jsou kvalitní a komplexní služby při prodeji a servisu vozidel.

U prodeje nových vozů dále poskytujeme leasingové služby nejvýznamnějších leasingových společností spolu s pojišťovací službou pojišťoven působících na trhu České republiky. Dále poskytujeme prodej originálních dílů a příslušenství a autodoplňků jiných autorizovaných firem, nabízíme služby prodeje ojetých vozidel pod značkou Das WeltAuto (v minulosti AUTO+), která znamená ověřenou kvalitu těchto vozů, včetně výkupu vozidel na protiúčet. Původ vozidel ověřujeme přes systém výrobců a systémy společnosti CEBIA.

V oblasti servisních služeb provádíme záruční i pozáruční servis, opravy dle norem výrobce. Poskytujeme prodej originálních dílů a příslušenství. Provádíme montáž veškerého druhu příslušenství, mechanických a elektronických zabezpečovacích zařízení, kompletní karosářské a lakýrnické práce pro vozy všech značek, ruční mytí a speciální konzervaci laků.

Jako jediní ve Zlínském kraji se specializujeme na opravy karoserií, bez rozdílu tovární značky vozidla, bez nutnosti lakování efektivní metodou PDR. Tento způsob oprav je zařazen u koncernu VW do systému chytrých oprav.

Pro ochranu a kontrolu Vašeho vozu Vám nabízíme montáž systémů satelitního vyhledávání vozidel včetně zabezpečení proti odcizení a elektronické knihy jízd.Tyto služby poskytujeme všem motoristům bez rozdílu tovární značky vozidla.

Jsme držiteli certifikátu jakosti ISO 9001:2008.

Vaše spokojenost s našimi službami je náš hlavní cíl!

Ing. Aleš Pelčák
prokurista společnosti

Kde nás najdete?

google map