Služby

O nás

Jsme EURO CAR Zlín s.r.o., autorizovaný prodejce vozů Volkswagen, Volkswagen užitkové vozy a certifikovaný servisní partner značek Volkswagen, Audi, Seat, Cupra, ŠKODA a Volkswagen užitkové vozy. Nabízíme kromě prodeje nových vozů i kvalitní a garantované ojeté vozy, a to prostřednictvím skupiny AUTO UH. V nabídce naleznete desítky prověřených vozů, které si můžete prohlédnout jak v sídle společnosti ve Zlíně, tak i na provozovně v Uherském Hradišti (Za Olšávkou 340). Při koupi nového vozu Vám nabízíme širokou nabídku finančních služeb, mimořádné podmínky pojištění a mnohé další.

Kromě prodeje u nás můžete očekávat nadstandardní servisní zázemí s odpovídajícími službami, mezi které patří zapůjčení náhradního vozidla během servisní prohlídky, prodej originálních dílů, komplexní nehodový servis, široká nabídka značkového příslušenství nebo moderní karosárnalakovnou či ruční mytí vozů. 

Blok 2

STRATEGIE SPOLEČNOSTI

NAŠE VIZE

Strategickým záměrem naší společnosti je nabízet k prodeji produkty a služby dosahující vysoké úrovně.

Neustálým zlepšováním řízení procesů, výkonnosti, kvality a kladnou motivací zaměstnanců vytvářet oboustranně výhodné partnerské vztahy se zákazníky, poskytovat komplexní služby v oblasti prodejních i servisních služeb.

 • vztah se buduje vzájemnou komunikací
 • spokojený zákazník je „opečovávaný“ zákazník
 • nejlepším prodejcem je nadšený zákazník

NAŠE MISE

 • být vyhledávaným zaměstnavatelem pro všechny profese v oblasti automotive
 • být významnou obchodní společností v regionu
 • být spolehlivým a seriózním partnerem pro zákazníky a dodavatele

VZTAH K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ

 • předcházet, omezovat a snižovat zátěž ve všech složkách životního prostředí
 • prevencí předcházet haváriím a situacím, jejichž důsledky by mohly mít negativní dopad na životní prostředí
 • efektivně hospodařit s obnovitelnými i neobnovitelnými přírodními zdroji
 • posuzovat investiční záměry vždy z hlediska jejich vlivu na životní prostředí před konečným rozhodnutím o jejich realizaci a dbát na to, aby dopad na životní prostředí byl co nejmenší

NAŠE HODNOTY

 • růst, výkonnost, rychlost
 • spolehlivost, kvalita
 • akceschopnost, kreativita
 • etika v podnikání
 • zdravé životní a pracovní prostředí

POLITIKA KVALITY

Naše politika kvality jednoznačně navazuje na strategický záměr naší společnosti.

Vedení firmy EURO CAR Zlín s.r.o.  si uvědomuje rozhodující význam kvality v tržním prostředí a v návaznosti na strategický záměr vyhlašuje tuto firemní politiku kvality:

 1. Spokojený zákazník je rozhodující pro naši prosperitu. Partnerská spolupráce s ním je nejlepší způsob k zajištění a uspokojení jeho požadavků a přání.
 2. Splnění služby zákazníkovi v požadovaném termínu. Společnost musí být zákazníkem hodnocena ve všech ohledech jen kladně. Partnerství založené na dlouhodobé spolupráci.
 3. Trvale rozvíjet a upevňovat vztahy s dodavateli, kteří vědí, že přímo ovlivňují kvalitu našich produktů, plní dodávky včas a v optimální ceně.
 4. Růst a rozvoj zaměstnanců je základem výkonnosti a odborné kvality. Zaměstnanci znají všechny své úkoly, pracují dle stanovených postupů, iniciativně a s plným nasazením. Jejich zapojení do dění ve společnosti je základem našeho úspěchu.
 5. Racionální ekonomické řízení zdrojů spojené s minimalizací nákladů spojených s provozem společnosti a aktivní spolupráce na jejich snižování. S tím spojený trvalý růst zisků a zhodnocení společnosti dle zadání majitele.
 6. Vedení společnosti vytváří podmínky a pracovní prostředí pro odvádění kvalitní práce, udržování pracovní pohody. Systémem hodnocení a odměňování oceňuje kvalitní pracovní výkon.
 7. Cílem naší společnosti je udržování a neustálé zlepšování zavedeného systému kvality a dodržování požadavků zavedených norem.

K vyhlášené politice kvality se hlásí všichni zaměstnanci společnosti, kteří jsou zároveň odpovědni za jejich dodržování a naplňování.

Certifikáty společnosti EURO CAR ZLÍN

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Kontaktujte nás

E-mail

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.