Transporter 6.1

Transporter 6.1

Zdokonalená ikona.

Lze vůbec něco dokonalého udělat ještě dokonalejším? Možné je zkusit následující: Důsledně využít osvědčené silné stránky současné generace modelu Transporter a nastavit tak nová měřítka ve své třídě. Společně s našimi zákazníky jsme tak vyvinuli spolehlivého partnera vybaveného novými detaily, které zajistí ještě větší pohodlí v průběhu pracovního dne, nejmodernějším infotainmentem a asistenčními a bezpečnostními systémy s nezaměněnými multifunkčními vlastnostmi bez kompromisů. Robustní a prostorný Transporter 6.1 – všestranný automobil pro všechny, kteří potřebují každý den něco dokázat.

Seznam atraktivních prvků 6.1 na první pohled.

  • Světlomety H7 s vysokou svítivostí
  • Mřížka chladiče v novém designu
  • Přední nárazník v novém designu
  • Nově navržená kola z lehké slitiny
  • Nové tmavé a vysoce odolné potahy sedadel
  • Modernizovaná palubní deska
  • Nové vlastnosti, jako např. funkce pro přepravu dlouhých předmětů - prodloužení nákladového prostoru až na 3,30 m
  • LED osvětlení v kabině a nákladovém prostoru/prostoru pro cestující
  • Nové asistenční systémy
  • Nový infotainment

Interiér 6.1

Kromě nové modernizované palubní desky okouzlí interiér vozu Transporter 6.1 dalšími detaily, jako např. funkcí pro přepravu dlouhých předmětů, možností zamykání nákladového prostoru, které umožňuje zamknutí nákladového prostoru nezávisle na kabině, nebo uzamykatelnou přihrádkou pod dvousedadlem spolujezdce. Transporter 6.1 zaujme také nejmodernějšími možnostmi připojení do sítě, které je součástí nejnovější generace infotainmentu. Zvýšená pozice sezení navíc zajišťuje větší přehled; celá řada odkládacích prostor se pak postará o pořádek uvnitř vozu.

 

Komfortní prvky 6.1

Udělejte si ve voze Transporter 6.1 pohodlí. Rozšířená sériová výbava, stejně jako mimořádné komfortní prvky přispívají k jednoduchému ovládání. Každý den si tak můžete pohodlně užívat i za volantem Vašeho vozu. Pro dosažení maximální jízdní dynamiky je k dispozici vysoce efektivní technologie motorů. Transporter 6.1 se vyznačuje vysokým výkonem, velkým krouticím momentem a hospodárností. Dokonalá volba pro všechny, kteří hodně a často cestují, a přesto si chtějí užívat jízdní dynamiku na nejvyšší úrovni. 

IInformační materiály modelu TRANSPORTER 6.1 a ceníky najdete ZDE

Máte zájem o cenovou nabídku nebo další bližší informace? Kontaktujte naše specialisty na užitkové vozy.

Marcel Huňka
T: +420 577 057 180
M: +420 778 965 560
E: marcel.hunka@eurocarzlin.cz

 

KONFIGURÁTOR

 

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!