Multivan 6.1

Multivan 6.1

Zdokonalená ikona.

Lze vůbec něco dokonalého udělat ještě dokonalejším? Možné je zkusit následující: Důsledně využít osvědčené silné stránky současné generace modelu Multivan a navíc jej vybavit celou řadou atraktivních prvků. Výsledkem vývoje je inovativní průvodce s nejmodernějším infotainmentem, asistenčními a bezpečnostními systémy s nezměněnými multifunkčními vlastnostmi bez kompromisů. Robustní a prostorný Multivan 6.1 – všestranný automobil pro všechny, jejichž život je v neustálém pohybu.

Všechna vylepšení 6.1

  • Světlomety (H7 a LED)
  • Zadní světla (standardní provedení i LED)
  • Mřížka chladiče v novém designu
  • Nárazník v novém designu
  • Nová kola z lehké slitiny
  • Nové, vysoce kvalitní potahy sedadel
  • Modernizovaná palubní deska
  • Nový infotainment s úhlopříčkou až 23 cm (9,2 palce)
  • Nové asistenční systémy

Interiér 6.1

Pohled na budoucnost: Kromě nové digitální přístrojové desky „Digital Cockpit“ s úhlopříčkou 26 cm (10,25 palce) okouzlí Multivan 6.1 nejmodernějšími možnostmi připojení do sítě prostřednictvím nejnovější generace infotainmentu ve středové konzole, jehož součástí je také dotykový displej s úhlopříčkou 23 cm (9,2 palce). K mimořádnému pohodlí navíc přispívá zvýšená pozice sezení a bederní opěrky s možností nastavení ve čtyřech směrech; celá řada odkládacích přihrádek ve voze pak zajistí dokonalý přehled.

Digitalizace 6.1

Digitání přístrojová deska "Digital Cockpit" = Vaše nové řídicí centrum. Tachometr budoucnosti: Od linie Comfortline mohou být klasické přístroje nahrazeny luminiscenčním displejem s vysokým rozlišením a úhlopříčkou 23 cm (9,2 palce) - u linie Highline je tento displej dokonce součástí sériové výbavy. Inovativní displej poskytuje řidiči spoustu dalších informací, které dalece přesahují pouhý údaj o aktuální rychlosti nebo stavu paliva v nádrži.

Nejmodernější infotainment.

Nezáleží na tom, zda chcete v průběhu jízdy telefonovat, zda potřebujete aktuální informace o dopravě nebo si potřebujete zajistit zábavu: Navigační systém "Discover Pro" s intuitivním ovládáním nenechá žádné přání nesplněné. Umožňuje například přístup k rozsáhlé nabídce užitečných funkcí, které lze ovládat pomocí gest. Vy se tak dostanete spolehlivě do cíle Vaší cesty a zažijete přitom zábavu v té nejlepší kvalitě.

Komfortní prvky 6.1

Udělejte si ve voze Multivan 6.1 pohodlí. Rozšířená sériová výbava, stejně jako mimořádné komfortní prvky přispívají k jednoduchému ovládání, které je srovnatelné s řízením osobního automobilu. Každý den si tak můžete pohodlně užívat i za volantem Vašeho vozu. Pro dosažení maximální jízdní dynamiky je k dispozici vysoce efektivní technologie motorů vozu. Multivan 6.1 se vyznačuje vysokým výkonem, velkým krouticím momentem a hospodárností. Dokonalá volba pro všechny, kteří hodně a často cestují, a přesto si chtějí užívat jízdní dynamiku na nejvyšší úrovni.

Máte zájem o cenovou nabídku nebo další bližší informace? Kontaktujte naše specialisty na užitkové vozy.

Marcel Huňka
T: +420 577 057 180
M: +420 778 965 560
E: marcel.hunka@eurocarzlin.cz

KONFIGURÁTOR

 

 

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!