Crafter

Crafter

Ten, který zvládne velké věci.

Crafter skříňový vůz má nejlepší přístup do nákladového prostoru a umožňuje nejlepší zajištění nákladu ve své třídě. Jeho nově navržené rozměry jsou ideální pro běžné nosné konstrukce, jako europalety nebo mobilní kontejnery.

Crafter skříňový vůz s dvojkabinou

Všestranný automobil pro podnikání i pro trávení volného času. Spojení skříňového vozu a kombi: Crafter skříňový vůz s dvojkabinou nabízí až sedm míst k sezení a obrovské množství místa pro Váš náklad, který díky celé řadě prvků výbavy můžete pohodlně a bezpečně dopravit do cíle. 

Odveze toho hodně.
Pro využití maximální objemu nákladového prostoru skříňového vozu Crafter s dvojkabinou až 12,22 m³ můžete Váš náklad jednoduše prostrčit až pod podlahu sedadel v prostoru pro cestující. Pro uspokojení různých nároků jsou v nabídce dva rozvory. Součástí sériové výbavy jsou pravé boční posuvné dveře v prostoru pro cestující s aretací v mezipoloze. Díky cenově výhodné homologaci v katerorii N1 navíc ušetříte na daňových platbách. 
 

Může mít až 7 sedadel.

Přepravujete nejenom materiál a stroje, ale potřebujete také prostor pro cestující? Díky 3místné nebo volitelně 4místné lavici v prostoru pro cestující můžete snadno přepravit až sedm osob² z místa A do místa B. Crafter skříňový vůz s dvojkabinou je v prostoru pro cestující vybaven čalouněním stropu, obožením stěn šedými plastovými panely a zvýšenou podlahou³ s podlahovou deskou a protiskluzovou úpravou.

Maximální variabilita.

Crafter skříňový, Crafter valník, který převeze materiál, stroje, personál a Crafter podvozek, který díky své nízké hmotnosti podvozku má dobrý základ pro specifické nástavby a přestavby. E-Crafter jako čistě elektrický vůz díky nejmodernější technologii dokonale zvládá každodenní výzvy.

IInformační materiály modelu CRAFTER a ceníky najdete ZDE nebo kontaktujte náš prodejní tým.

Marcel Huňka
T: +420 577 057 180
M: +420 778 965 560
E: marcel.hunka@eurocarzlin.cz

 

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!