VW Caravelle

Profesionální přeprava osob
VW Caravelle photo

Nový Caravelle nyní vychází ještě více vstříc potřebám svých cestujících. Linie výbavy Caravelle Trendline a Caravelle Comfortline splní ty nejvyšší nároky.

Nová kabina

K uvolněné atmosféře v interiéru přispívají kromě nového designu také vysoce kvalitní materiály a jejich pečlivé zpracování, které přitahují pozornost zejména na nové palubní desce. Vše je logicky uspořádané a snadno pří­ stupné. Dokonale promyšlený systém odkládacích prostor umožňuje přehledné uložení dokumentů a poskytuje místo pro tablety, chytré mobilní telefony i pro další důležité věci potřebné pro příjemnou jízdu v průběhu dlouhého dne. Pohodlí pro řidiče přitom zajišťuje výškově nastavitelné sedadlo s bederní opěrkou.

Inovativní Infotainment

Nová rádia a navigační systémy jsou základem pro mnoho sofistikovaných funkcí jako např. elektronické zesílení hlasitosti, jehož prostřednictvím se může řidič v průběhu jízdy bavit s cestujícími na zadních místech, aniž by přitom musel zvedat hlas. Prostřednictvím nového softwarového rozhraní Car-Net „App Connect“ pak mohou být na displeji rádia nebo navigačního systému přehrávány aplikace běžící na chytrém mobilním telefonu, které toto rozhraní podporují. Výjimečný komfort pak přinášejí mobilní služby online Car-Net „Guide & Inform“.

Katalog

Ceník

Technická data

 

Máte zájem o vozidlo?

Kontaktní osoba
Ladislav Hurta photo
Ladislav Hurta

prodejce

ladislav.hurta@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 180
Mob.: +420 778 454 050

Kde nás najdete?

google map