Caravelle

Caravelle

Přeprava osob na nejvyšší úrovni.

Caravelle již po dobu 30 let splňuje nejvyšší nároky na profesionální přepravu osob. K jeho přednostem patří komfortní design interiéru a nejmodernější infotainment systémy ve spojení s dokonale promyšlenou a flexibilní kabinou řidiče. A díky nízké spotřebě paliva je Caravelle také z ekonomického hlediska dokonalým řešením přepravy osob.

Splní ty nejvyšší nároky.

Nabídka pro Caravelle zahrnuje moderní infotainment systémy a také inovativní mobilní služby online. Při přepravě osob tak budete optimálně informování a do cíle Vaší cesty se dostanete tím nejrychlejším způsobem. K uvolněné atmosféře v interiéru přispívají kromě nového designu také vysoce kvalitní materiály a jejich pečlivé zpracování, které přitahují pozornost zejména na nové palubní desce. Vše je logicky uspořádané a snadno pří­ stupné. Dokonale promyšlený systém odkládacích prostor umožňuje přehledné uložení dokumentů a poskytuje místo pro tablety, chytré mobilní telefony i pro další důležité věci potřebné pro příjemnou jízdu v průběhu dlouhého dne. Pohodlí pro řidiče přitom zajišťuje výškově nastavitelné sedadlo s bederní opěrkou.

Společníci, na které se můžete spolehnout.

Praktické asistenční a bezpečnostní systémy ve voze Caravelle Vám pomohou v kritických jízdních situacích, jako např. při parkování, při změně jízdního pruhu a mnoha dalších.

Působivý výkon.

Caravelle zaujme moderní technologií motorů a svou mimořádně nízkou spotřebou paliva. Dobrou jízdní dynamiku zajistí pohon všech kol 4MOTION a dvouspojková převodovka DSG.

Všestranný až do nejmenšího detailu.

Různé pakety sedadel, mnoho odkládacích přihrádek a celá řada elektronických funkcí dělají z vozu Caravelle dokonalý automobil pro přepravu osob.

Více o modelu Caravelle Vám poskytne náš prodejní tým.

Marcel Huňka
T: +420 577 057 180
M: +420 778 965 560
E: marcel.hunka@eurocarzlin.cz

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!