California

California

Hotel California – na cestách jste jako doma.

Ať ve všední den nebo na dovolené – California je ideálním automobilem pro cestování a trávení volného času, ve které se budete všude cítit jako doma. Můžete se těšit na efektivní motory, vysoce kvalitní výbavu interiéru, moderní infotainment a asistenční systémy, stejně jako na inovativní mobilní služby online. Vyberte si svou Californii a to ve verzi Beach, Coast, Ocean nebo Grand California. Pro každého dobrodruha máme Californii přímo na míru potřebám při volání dálek s nezapomenutelnými zážitky.

Pohodlí jako doma.

California nabízí spoustu komfortu na malém prostoru. Potěší až čtyřmi lůžky na spaní, plně funkční kuchyňskou linkou, stejně jako moderními infotainment systémy. Je tak ideálním automobilem pro spontánní výlety i spoustu dalších aktivit.

Oblíbení spolucestující.

Inovativní asistenční a bezpečnostní systémy vozu California Vám pomohou v kritických jízdních situacích, stejně jako při parkování a varují Vás v případě nebezpečí.

Žádné přání nenechá nesplněné.

Není to náhoda, že California patří k nejoblíbenějším automobilům pro cestování a trávení volného času. Díky všestranným a praktickým funkcím je to skutečný domov na čtyřech kolech.

Velká svoboda existuje! V novém voze Grand California 600¹ nebo v novém voze Grand California 680¹.

Někteří to nazývají „volání dálek“, jiní zase „touha po dobrodružství“. Je ale vlastně jedno, jaký výraz použijete. Ti, kteří jsou vášnivými cestovateli, ten pocit důvěrně znají: Touhu po objevování neznámých míst. Nechuť vše dopředu naplánovat. Nutkání prostě vyrazit a následovat volání dálek. California je již po desetiletí ztělesněním této svobody. Její větší sourozenec – nová Grand California – nabízí ještě větší nezávislost. S ní máte vždy k dispozici svou plně vybavenou domácí kuchyň, obývací pokoj, ložnici i koupelnu.

Více o modelu California Vám poskytne náš prodejní tým.

Marcel Huňka
T: +420 577 057 180
M: +420 778 965 560
E: marcel.hunka@eurocarzlin.cz

 

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!