Služby

První výhled na nové ID.7 GTX: Mimořádně výkonná limuzína s pohonem všech kol pro dálkové jízdy

  • Sportovní model bude mít světovou premiéru na konci léta na mezinárodním autosalonu IAA Mobility 
  • Po modelech ID.42 a ID.53 bude ID.71 třetím modelem se zkratkou GTX
  • GTX ztělesňuje elektromobilitu a inteligentní sportovnost 

Volkswagen před třemi týdny představil nový model ID.7, limuzínu vyšší střední třídy s výhradně elektrickým pohonem. Již na sklonku léta bude následovat světová premiéra nejdynamičtější varianty ID.7 GTX1 . Limuzínu pro dálkové jízdy promění ve velmi kvalitní sportovní vůz rozsáhlá výbava s nejnovější generací elektrického pohonu všech kol pro modely ID. se dvěma elektromotory ve spojení s početnými sportovními designovými prvky. Nový model GTX bude představen na autosalonu IAA Mobility v Mnichově (5. až 10. září 2023). 

První výhled na nové ID.7 GTX: Mimořádně výkonná limuzína s pohonem všech kol pro dálkové jízdy

Černá a červená barva znamená GTX. K nezaměnitelnému vzhledu interiéru přispívá mimo jiné červené kontrastní prošívání GTX na sedadlech, přístrojové desce a dveřích. Vnější design je charakterizován leskle černými prvky, které společně se sériově dodávanou černě lakovanou střechou a tmavě tónovanými skly oken dodají připravovanému modelu ID.7 GTX působivý a současně originální vzhled. GTX – nastavení pro hospodárnost a potěšení z jízdy. Inteligentní řízení pohonu všech kol dvěma elektromotory zajišťuje v modelu ID.7 GTX – stejně jako v dosavadních verzích GTX modelů ID.4 a ID.5 – manažer jízdní dynamiky. Značkou Volkswagen vyvinutý software umožňuje dosahovat optimální hospodárnosti, dynamiky a jízdní stability. Manažer jízdní dynamiky řídí v závislosti na aktivovaném jízdním režimu nejen pohon, ale také veškeré regulační systémy podvozku včetně brzdové soustavy a řízení. Konstrukce podvozku a řízení na základě modulární platformy pro elektromobily MEB (Modularer E-Antriebsbaukasten) byla pro sportovní limuzínu zásadním způsobem zdokonalena a volič jízdních režimů nabízí rozmanité zážitky z jízdy v širokém rozsahu od komfortního nastavení až po sportovní charakteristiku. ID.7 GTX tím jako vrcholný model rodiny ID. umocňuje své vysoké ambice.

Úspěšné modely GTX.
Sportovní produktová značka sportovních elektromobilů GTX je již dva roky součástí portfolia značky Volkswagen. Tato dynamická vozidla kombinují elektromobilitu, trvalou udržitelnost a inteligentní sportovnost. Dynamický design navíc zdůrazňuje mimořádný charakter a nezaměnitelný vzhled velmi kvalitních modelů GTX.

Zdroj: novinky.volkswagen.cz

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Kontaktujte nás

E-mail