Polo

Polo

Spolehlivé, komfortní a sportovní

Co do velikosti střízlík, významem ale převelice důležitý vůz. Vyrábí se od roku 1975 a aktuálně se jedná o šestou generaci tohoto modelu Volkswagen. Polo Vás ochrání. Je totiž vybaveno ještě více bezpečnostními asistenty než předchozí model a má přehled o všem, co se okolo Vás děje. Přitom je však centrem zájmu svého okolí. Důvodem je zcela nový design se sníženou boční linií, dynamickými rysy a nově navrženými světlomety. A platí to při každé jízdě.

Výbava a design

Polo je výrazné, bezpečné a sportovní. Vedle svěžího a moderního designu s protáhlou siluetou a sportovními proporcemi je vůz prostornější: povyrostl do délky i šířky, je o něco nižší a má o výrazných devět centimetrů delší rozvor.

Infotainment

Ať už musíte v průběhu jízdy telefonovat, potřebujete aktuální dopravní informace, chcete se pomocí navigace dostat do cíle Vaší cesty nebo jen chcete poslouchat svou oblíbenou hudbu: Polo Vám poskytuje spoustu možností, jak pohodlným a jednoduchým způsobem využívat moderní technologie.

Asistenční systémy

Inteligentní asistenční systémy Vašeho vozu Polo přispívají k většímu komfortu a pomáhají Vám při zvládání kritických jízdních situací nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. I když si přítomnosti této technologie ne vždy povšimnete, vědomí, že existuje, přináší dobrý pocit. Jízda s novým Polo Vám přinese spoustu zábavy. Přispívají k tomu také praktické asistenční systémy, které Vám spoustu věcí zjednoduší a zajisti větší komfort.

Komfort

Budete okouzleni tím, jak je jízda ve voze Polo příjemná. Díky komfortní výbavě budete sedět pohodlně i při cestování na dlouhé vzdálenosti a navíc si přitom budete šetřit i Vaše záda. Pohodové klima Vám pak zajistí volitelná klimatizace "Climatronic" (sériová výbava pro Highline) s individuálním nastavením. Analogové přístroje patří minulosti. Klasické kruhové přístroje mohou být na přání nahrazeny displejem s vysokým rozlišením. Inovativní moderní kombinovaný přístroj "Active Info Display" Vám poskytne mnohem více informací než jen aktuální rychlost a stav paliva v nádrží.

Preferujete ekonomický či sportovní styl jízdy? Nebo snad kladete větší důraz na komfort? Díky volbě jízdního profilu, která je součástí výbavy na přání, přizpůsobíte jízdní vlastnosti automobilu Vašemu jízdnímu stylu a také podmínkám na silnici a situaci v dopravě. Aby Vás nepřemohla únava, je zde systém sledování únavy. Při cestování na dlouhé vzdálenosti po rovné monotónní trase Vás může zmáhat únava. Křečovitě držíte volant a ovládáte jej trhavými pohyby. Systém sledování únavy registruje toto atypické chování a bezprostředně na ně reaguje - pomocí akustické signalizace a upozornění na displeji multifunkčního displeje Vám doporučí přestávku na odpočinek. Systém sledování únavy Vás doslova nutí k tomu, abyste v jízdě pokračovali až potom, co zastavíte na odpočívadle, a bezpečně se tak dostali do cíle Vaší cesty. Od linie Highline je součástí sériové výbavy.


Informační materiály k modelu Polo a ceníky najdete ZDE nebo kontaktujte náš prodejní tým osobních vozů Volkswagen.

Tereza Kubíčková
T: +420 577 057 110
M: + 420 770 160 569
E: tereza.kubickova@eurocarzlin.cz
 
Michael Pavlis

T: +420 577 057 111
M: +420 778 538 430
E: michael.pavlis@eurocarzlin.cz

Marek Martykán
T: +420 577 057 111
M: +420 725 015 496
E: marek.martykan@eurocarzlin.cz

 

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!