Nové Polo

Nové Polo photo

Dokonalé bezpečí. Dokonalá krása.

Co do velikosti střízlík, významem ale převelice důležitý vůz. Vyrábí se od roku 1975 a právě teď vyjíždí do světa jeho šestá generace: Volkswagen Polo.

Výbava a design.

Nové Polo je výrazné, bezpečné a sportovní. Vedle svěžího a moderního designu s protáhlou siluetou a sportovními proporcemi je vůz prostornější: povyrostl do délky i šířky, je o něco nižší a má o výrazných devět centimetrů delší rozvor.

 

Infotainment

Ať už musíte v průběhu jízdy telefonovat, potřebujete aktuální dopravní informace, chcete pomocí navigace dostat do cíle Vaší cesty nebo jen chcete poslouchat svou oblíbenou hudbu: Polo Vám poskytuje spoustu možností, jak pohodlným a jednoduchým způsobem využívat moderní technologie.


Asistenční systémy

Pro zajištění bezpečnosti je potřeba spoustu pomocníků.

Inteligentní asistenční systému Vašeho vozu Polo přispívají k většímu komfortu a pomáhají Vám při zvládání kritických jízdních situací nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku.

Při jízdě

Jízda s novým Polo Vám přinese spoustu zábavy. Přispívají k tomu také praktické asistenční systémy, které Vám spoustu věcí zjednoduší a zajisti větší komfort.

Při parkování

Parkovní se může proměnit na zkoušku trpělivosti. Je proto dobře, že v novém voze Polo můžete mít na přání asistenční systémy, díky nimž je parkování velmi snadou záležitostí.

 

Komfort

Active Info Display

Analogové přístroje patří minulosti. Klasické kruhové přístroje mohou být na přání nahrazeny displejem s vysokým rozlišením. Inovativní moderní kombinovaný přístroj "Active Info Display" Vám poskytne mnohem více informací než jen aktuální rychlost a stav paliva v nádrží.

K tomu, abyste si užili pohodlí, stačí, když zůstanete sedět.

 

Technologie

Volba jízdního profilu

Preferujete ekonomický či sportovní styl jízdy? Nebo snad kladete větší důraz na komfort? Díky volbě jízdního profilu, která je součástí výbavy na přání, přizpůsobíte jízdní vlastnosti automobilu Vašemu jízdnímu stylu a také podmínkám na silnici a situaci v dopravě.

Systém Start-Stop

Motor, který běží při stání před semaforem zbytečně spotřebovává palivo. Systém "Start-Stop" proto v takové situaci vypne motor, jakmile sundáte nohu z pedálu spojky, Při brzdění se uvolněná energie přemění na energii elektrickou, která se ukládá do baterie.

Pozor na únavu

Aby Vás nepřemohla únava je zde systém sledování únavy. Při cestování na dlouhé vzdálenosti po rovné monotónní trase Vás může zmáhat únava. Křečovitě držíte volant a ovládáte jej trhavými pohyby. Systém sledování únavy registruje toto atypické chování a bezprostředně na ně reaguje - pomocí akustické signalizace a upozornění na displeji multifunkčního displeje Vám doporučí přestávku na odpočinek. Systém sledování únavy Vás doslova nutí k tomu, abyste v jízdě pokračovali až potom, co zastavíte na odpočívadle a bezpečně se tak dostali do cíle Vaší cesty. Od linie Highline je součástí sériové výbavy.

 

 

CENÍK / KATALOG ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ  / BROŽURA CAR-NET

Fotogalerie vozidla

Máte zájem o vozidlo?

Kontaktní osoba
Tomáš Oharek photo
Tomáš Oharek

prodejce

tomas.oharek@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 142
Mob.: +420 606 641 380
David Klabusay photo
David Klabusay

Prodejce

david.klabusay@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 180
Mob.: +420 770 160 562

Kde nás najdete?

google map