T-Roc

T-Roc

Sebejistotu má již ve svých genech.

Oceníte dobrý design a jedinečnost? T-Roc okouzlí svým projevem, výrazným designem modelu crossover a rozsáhlými možnostmi idividualizace.T-Roc je kompaktní crossover-model v novém, sportovním designu SUV s vlastnostmi prémiového kupé. Po Tiguanovi a Tiguanovi Allspace, Atlasu a Touaregovi představuje T-Roc čtvrtou SUV modelovou řadu od Volkswagenu. Zkratka CUV pochází z názvu Crossover Utility Vehicle. T označuje geny a silné stránky klasických SUV Tiguan a Touareg. Roc je obměnou anglického slova rock, s odkazem na offroadový charakter a výkonný design. Při vývoji nového crossoveru byla zvláštní pozornost věnována progresivnímu designu.

Individuální design

Design, který se hodí k Vašemu životnímu stylu.T-Roc byl speciálně navržen pro maximální individuální přizpůsobivost: volitelné barevné dekory, ráfky a dvojbarevný design dávají zákazníkovi zcela nové možnosti individuálního vybavení vozidla. V interiéru vozu T-Roc v linii Style Line můžete vždy projevit Váš osobní vkus. Sami si tak určíte, v jaké barvě bude svislý designový panel palubní desky. Barva, kterou preferujete, pak bude použita také na bočních dekorech a krytech středové konzoly. S barevným schématem jsou sladěny rovněž látkové potahy sedadel "Tracks 4". Nejlepší na tom je, že ať už jde o ušlechtilou harmonii nebo nápadný objekt pozornosti, o tom, co spolu nejlépe ladí, nakonec rozhodnete pouze Vy.

Moderní asistenti

Nový T-Roc může mít všechny moderní asistenční systémy - k nim patří například snadné parkování a vyjíždění z parkovacího místa (parkovací asistent s funkcí brzdění při manévrování, senzor Blind Spot s parkovacím asistentem, parkovací asistent Park Assist), dále potom pohodlné odemykání a zamykání (bezklíčový zamykací a startovací systém Keyless Access), snadné nakládání (elektricky ovládáné dveře zavazadlového prostoru) či ochrana před kolizemi a dodatečná bezpečnost pro chodce (funkce nouzového brzdění City a rozpoznání chodců). Maximální možná úroveň bezpečnosti (rozpoznání únavy, multikolizní brzda, proaktivní systém ochrany cestujících, Emergency Assist), komfort na dlouhých cestách díky moderním asistenčním systémům (automatická regulace vzdálenosti ACC), maximální komfort v zácpách (stop&go, asistent pro jízdu v zácpách), to vše nový T-Roc nabízí.

Konektivita

Nejezděte už nikdy bez připojení k internetu. Internet v automobilu má pro Volkswagen synonymum Car-Net. Je to zastřešující název pro mnoho praktických služeb a aplikací. Paket služeb Car-Net "Guide and Inform" lze využívat prostřednictvím navigačního systému "Discover Media", který je součástí výbavy na přání. Díky připojení k internetu můžete využívat ta nejaktuálnější data. Vytvoří-li se někde například dopravní zácpa, nebo naopak dojde k jejímu uvolnění, dozvíte se to online v reálném čase. Mimořádně komfortní je také to, že trasa Vaší cesty se automaticky přizpůsobí aktuální situaci. Car-Net Vám prostřednictvím služby Vyhledávání zvláštních cílů online umožní vyhledat také celou řadu zajímavých restaurací. A můžete samozřejmě rychle najít i další zajímavá místa.

Výkon

Pod kapotou nového modelu T-Roc najdete jeden ze šesti úsporných přeplňovaných motorů ve třech výkonových stupních. Základní benzinový motor 1.0 TSI o výkonu 85 kW doplňuje agregát 1.5 TSI s výkonem 110 kW a dvoulitr poskytující 140 kW. Vznětové jednotky mají dvě objemové verze: 1.6 TDI s výkonem 85 kW a 2.0 TDI s výkonem 110 nebo 140 kW. Dvě nejsilnější varianty zážehových i vznětových motorů jsou k mání s pohonem všech kol 4Motion s voličem jízdních režimů Active Control.

Informační materiály modelu T-Roc a ceníky naleznete ZDE nebo kontaktujte náš prodejní tým osobních vozů Volkswagen.

Tereza Kubíčková
T: +420 577 057 110
M: + 420 770 160 569
E: tereza.kubickova@eurocarzlin.cz
 
Michael Pavlis

T: +420 577 057 111
M: +420 778 538 430
E: michael.pavlis@eurocarzlin.cz

Marek Martykán
T: +420 577 057 111
M: +420 725 015 496
E: marek.martykan@eurocarzlin.cz

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!