T-ROC slide

Nový T-Roc

Nový T-Roc photo

Sebejistotu má již ve svých genech.

Oceníte dobrý design a jedinečnost? T-Roc okouzlí svým projevem, výrazným designem modelu crossover a rozsáhlými možnostmi idividualizace.

T-Roc je kompaktní crossover-model v novém, sportovním designu SUV s vlastnostmi prémiového kupé. Po Tiguanovi a Tiguanovi Allspace, Atlasu a Touaregovi představuje T-Roc čtvrtou SUV modelovou řadu od Volkswagenu. Zkratka CUV pochází z názvu Crossover Utility Vehicle. T označuje geny a silné stránky klasických SUV Tiguan a Touareg. Roc je obměnou anglického slova rock, s odkazem na offroadový charakter a výkonný design. Při vývoji nového crossoveru byla zvláštní pozornost věnována progresivnímu designu.

 

Individuální design

Design, který se hodí k Vašemu životnímu stylu.

T-Roc byl speciálně navržen pro maximální individuální přizpůsobivost: volitelné barevné dekory, ráfky a dvojbarevný design dávají zákazníkovi zcela nové možnosti individuálního vybavení vozidla.

V interiéru vozu T-Roc v linii Style Line můžete vždy projevit Váš osobní vkus. Sami si tak určíte, v jaké barvě bude svislý designový panel palubní desky. Barva, kterou preferujete, pak bude použita také na bočních dekorech a krytech středové konzoly. S barevným schématem jsou sladěny rovněž látkové potahy sedadel "Tracks 4". Nejlepší na tom je, že ať už jde o ušlechtilou harmonii nebo nápadný objekt pozornosti, o tom, co spolu nejlépe ladí, nakonec se rozhodnete pouze Vy. 

 

Asistenční služby

Vyvarujte se zbytečného stresu

Nový T-Roc může mít všechny moderní asistenční systémy - k nim patří například snadné parkování a vyjíždění z parkovacího místa (parkovací asistent s funkcí brzdění při manévrování, senzor Blind Spot s parkovacím asistentem, parkovací asistent Park Assist), dále potom pohodlné odemykání a zamykání (bezklíčový zamykací a startovací systém Keyless Access), snadné nakládání (elektricky ovládáné dveře zavazadlového prostoru) či ochrana před kolizemi a dodatečná bezpečnost pro chodce (funkce nouzového brzdění City a rozpoznání chodců). Maximální možná úroveň bezpečnosti (mimo jiné díky rozpoznání únavy, multikolizní brzda, proaktivní systém ochrany cestujících, Emergency Assist), komfort na dlouhých cestách díky moderním asistenčním systémům (automatická regulace vzdálenosti ACC), maximální komfort v zácpách (stop&go, asistent pro jízdu v zácpách), to vše nový T-Roc nabízí.

Tlačítko SOS

Volitelnou službu VOlání v případě nehody Volkswagen aktivuejete pomocí jednoduchého stisku tlačítka. Systém zajistí navázání telefonického spojení s centrem tísňového volání Volkswagen. Prostřednictvím hlasové komunikace je pak řidiči poskytována péče a podpora až do příjezdu vozidla záchranné služby. Pomocí tlačítka SOS můžete velmi rychle přivolat pomoc také pro ostatní účastníky provozu. 

Konektivita

Nejezděte už nikdy bez připojení k internetu.

Internet v automobilu má pro Volkswagen synonymum Car-Net. Je to zastřešující název pro mnoho praktických služeb a aplikací. Paket služeb Car-Net "Guide and Inform" lze využívat prostřednictvím navigačního systému "Discover Media", který je součástí výbavy na přání. Díky připojení k internetu můžete využívat ta nejaktuálnější data. Vytvoří-li se někde například dopravní zácpa, nebo naopak dojde k jejímu uvolnění, dozvíte se to online v reálném čase. Mimořádně komfortní je také to, že trasa Vaší cesty se automaticky přizpůsobí aktuální situaci. Car-Net Vám prostřednictvím sužby Vyhledávání zvláštních cílů online umožní vyhledat také celou řadu zajímavých restaurací. A můžete samozřejmě rychle najít i další zajímavá místa. 

 

Výkon

Pod kapotou nového modelu T-Roc najdete jeden ze šesti úsporných přeplňovaných motorů ve třech výkonových stupních. Základní benzinový motor 1.0 TSI o výkonu 85 kW doplňuje agregát 1.5 TSI s výkonem 110 kW a dvoulitr poskytující 140 kW. Vznětové jednotky mají dvě objemové verze: 1.6 TDI s výkonem 85 kW a 2.0 TDI s výkonem 110 nebo 140 kW. Dvě nejsilnější varianty zážehových i vznětových motorů jsou k mání s pohonem všech kol 4Motion s voličem jízdních režimů Active Control.

 

Nový T-Roc se těší na Vaši návštěvu, aby se Vám předvedl v celé své kráse

 

CENÍK, TECHNICKÁ DATA + ROZMĚRY /  BROŽURA CAR-NET / KATALOG ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ

 

 

 

Fotogalerie vozidla

Máte zájem o vozidlo?

Kontaktní osoba
Tomáš Oharek photo
Tomáš Oharek

prodejce

tomas.oharek@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 142
Mob.: +420 606 641 380
David Klabusay photo
David Klabusay

Prodejce

david.klabusay@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 180
Mob.: +420 770 160 562

Kde nás najdete?

google map