Nový T-Cross

Prostě víc.
Nový T-Cross photo

Flexibilní SUV, které se přizpůsobí Vašim přáním.

Nový T-Cross je absolutně všestranný automobil: dojem zanechá nejenom svým výrazným a dynamickým designem, ale také svojí flexibilitou. Díky celé řadě designových variant přináší více svobody – pro spontánní podnikání, cestování na dlouhé vzdálenosti nebo proměnlivé požadavky všedních i nevšedních dnů.

 

     Automobil, jenž neodpovídá žádné existující definici.

       Nechte se okouzlit automobilem, jenž neodpovídá žádné existující definici a který je v         každém svém rysu zcela mimořádný. Je prostě přesně takový, jako Vy.

 

       VIDEO ZDE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Design

Bohatě obdařený talentem: nový T-Cross je funkční a přitom má mnoho podob. Díky svému crossover designu, celé řadě designových variant a vysoké hodnotě při každodenním využití, představuje dokonalé spojení variability a kompaktních rozměrů. Krátce řečeno – T-Cross musí mít každý, kdo miluje dobrodružství.

 

Exteriér

Výrazný vzhled v kompaktním crossover designu.

Nový T-Cross představuje spojení atmosféry města a funkčního designu: dlouhá kapota motoru a široká mřížka chladiče mu propůjčují výrazný vzhled. Díky své markantní karoserii pak tento všestranný automobil zanechá vždy jedinečný dojem jak ve městě, tak i v terénu.

 

 

 

 

 

Interiér

Je tak individuální, jako Váš osobní vkus.

K jedinečným prvkům interiéru patří osvětlení Ambiente, vysoce kvalitní potahy sedadel i volitelné designové pakety ve třech různých variantách. Výbava interiéru poskytuje nejenom vysokou úroveň komfortu, ale také možnost individualizace.

 

Světla

Jasné argumenty zřejmé již při prvním pohledu.

Nový T-Cross vydává spoustu světla: díky sériovým LED světlům pro denní svícení a halogenovým světlometům se toto městské SUV prezentuje v dokonalém světle.

Linie Style je navíc vybavena hlavními světlomety s LED technologií.

 

Kola

Točí se pro Vás. Nabídka kol pro T-Cross.

Rozhodnutí, se kterými koly Váš T-Cross nejvíce zazáří, je pouze na Vás. Díky bohaté nabídce kol bude Vaše rozhodování asi značně obtížné. Kola z lehké slitiny o rozměru od 16 do 18 palců dodají Vašemu vozu T-Cross zcela individuální vzhled - příkladem mohou být osmnáctipalcová kola z lehké slitiny "Nevada" v černé barvě s leštěným povrchem.

 

Individualizace

Nový T-Cross má tolik podob, jako žádný jiný automobil. Díky volitelným designovým paketům „Black“, „Energetic“ a „Garden“ mu můžete dodat zcela nezaměnitelný vzhled a vytvořit z něj stylovou ikonu.

     

 

 

     Designový paket "Energetic"

   Vytvořte si interiér přesně podle Vašeho přání.

     Volitelný oranžový designový paket "Energetic" na sebe přitahuje pohledy okolí. Díky               povedené barevné kombinaci designu dekoru z oranžové "Energetic" a šedé barvy se                 dostanete na čelní pozici v prosazování barevného stylu a z Vašeho modelu T-Cross se    c       stane skutečná módní ikona.

 

 

 

Více informací zde.

Máte zájem o vozidlo?

Kontaktní osoba
Tomáš Oharek photo
Tomáš Oharek

prodejce

tomas.oharek@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 142
Mob.: +420 606 641 380
David Klabusay photo
David Klabusay

Prodejce

david.klabusay@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 180
Mob.: +420 770 160 562

Kde nás najdete?

google map