Golf Variant

Golf Variant photo

Nový Golf Variant: sportovnější, dynamičtější a výraznější

Celá řada nejmodernějších asistenčních a infotainment systémů zajistí, že jste optimálně připraveni na všechny výzvy všedních i nevšedních dnů jak dnes, tak v budoucnosti. Zadní partie nového vozu Golf Variant je nyní výrazně dynamičtější. Důvodem je mimo jiné přepracovaný nárazník a nový difuzor, který je v závislosti na linii výbavy zdoben chromovanými detaily.
 

Design a výbava

Užijte si větší prostor pro komfort.

Prostor, který je v harmonii s komfortem, v harmonii kvalitou i v harmonii s novými technologiemi. To vše na Vás čeká uvnitř nového vozu Golf Variant a má to pouze jeden účel: zajistit, aby každná Vaše jízda byla maximálně pohodlná a uvolněná. Vnitřní prostor se pak projevuje bezvýhradně vysoce kvalitními materiály a celou řadou inteligentně řešených detailů, které zaujmou nejen na pohled, ale jsou pohlazením i pro prsty a dlaně. 

Ergonomická sedadla, velký zavazadlový prostor, bílé podsvícené ovladače i středová konzola, jež je lehce natočená směrem k řidiči a která díky své speciální ergonomii umožňuje optimální ovládání.

Světla

LED technologie dodává vozu Golf Variant ještě více charismatu. Sériové halogenové světlomety s LED světly pro denní svícení Vám zajistí dobrý výhled i při špatné viditelnosti. Regulace délky osvětlené plochy, která je rovněž součásti sériové výbavy, pak zajišťuje přizpůsobení délky osvětlené plochy aktuálnímu stavu zatížení vozu.

Kola

Která kombinace kol a pneumatik se nejlépe hodí k Vašmu vozu Golf Variant je pouze věcí názoru. Kola z lehké slitiny však v každém ohledu umocňují sportovní přirozenost vozu Golf Variant.

4MOTION

Nechcete se vzdát vynikající trakce ani na mokrém nebo nerovném povrchu vozovzky? Díhy pohonu všech kol 4MOTION, který je součásti výbavy na přání, je to možné téměř všude. Lze tak spolehlivě zabránit protáčení i zabolokování kol a Váš automobil tím získá spolehlivou trakci na téměř každém povrchu. 

 

Infotainment

Uvnitř sedmé řady proběhla menší revoluce. Pryč jsou fyzická tlačítka, na řadu přicházejí gesta. Rozložení palubky je stejné, novou dominantou jsou však větší obrazovky multimediálních systémů – základní Composition Media má 6,5 palce, příplatková Discover Media 8 palců a vrcholná verze Discover Pro 9,2 palce. Ta nabídne vedle hlasového asistenta právě ovládání gesty. Například při listování telefonním seznamem není nutné sahat na displej, postačí před ním mávnout rukou. 

Car-Net Guide a Inform

 

Další informace o systému Car-Net - Volitelné softwarové rozhraní Car-Net App-Connect umožňuje pohodlné připojení Vašeho chytrého mobilního telefonu k rádiu "Composition Media" nebo navigačnímu systému "Discover Media", resp. "Discover Pro", které jsou součástí výbavy na přání. Díky tomu je možné prostřednictvím dotykového displeje infotainment systému ovládat vybrané aplikace, které běží na Vašem chytrém mobilním telefonu. Výhoda však nespočívá pouze v jednoduchém ovládání. Celá řada aplikací může zpracovávat informace získané z automobilu a nabízí Vám tak další užitečné nebo zábavní funkce.
 

Telefon

Telefonní rozhraní "Comfort" s funkcí indukčního nabíjení umožňuje bezdrátové nabíjení Vašeho mobilního telefonu. Telefon je pomocí indukční vazby propojen s vnější anténou vozu, což zajišťuje prvotřídní kvalitu hovoru. Na Vašich cestách tak můžete pohodlně a svobodně telefonovat. Využívejte Vaše aplikace také ve Vašem voze Volkswagen.

Dynaudio Excite

Dokážete si představit, že hudba zní v autě lépe než z Vaší domácí hifi soupravy? Audiosystém DYNAUDIO Excite, který je součástí výbavy na přání, je dokonale přizpůsoben akustice interiéru vozu a podává zvuk v takové kvalitě, která Vás překvapí, a to i v případě, že jste zvyklí na zvuk na high end úrovni.

 

Asistenční systémy

Trailer Assist

Manévrování s přívěsem může být pro nezkušené řidiče náročnou zkouškou trpělivostí, protože přívět ne vždy reaguje podle představ - často zatáčí přesně opačným směrem. Pro přesné couvání je rozhodující správné natočení volantu. Volitelný asistnt pro couvání s přívěsem za Vás přebírá ovládání volantu. Vy pouze zařadít zpátečku, stisknete tlačítko parkovacího asistenta a pomocí ovladače natočení vnějších zpětných zrcátek zadáte směr, kterým by se měl přívěs pohybovat. 

Blind Spot sensor

Volitelný "Blind Spot" senzor s asistentem pro "vyparkování" Vás při změně jízdního pruhu varuje v rámci možností systému před automobily v tzv. "mrtvém úhlu". Při couvání z parkovacího místa sleduje prostor po stranách a za Vašim automobilem. 

Front Assist a ACC

V silničním provozu můžete být v klidu v případě, že máte dostatečný odstup od vpředu jedoucího vozu. Účinnou podporu přitom představuje automatická regulace odstupu ACC. ACC měří vzdálenost od vpředu jedoucího vozidla a také jeho relativní rychlost. Příslušný senzor přitom monitoruje oblast před vozem. V kolonách a dopravních zácpách a v případě, že je Váš Volkswagen vybaven dvouspojkovou převodovkou DSG, systém brzdí Váš automobil až do úplného zastavení a v závislosti na situaci během krátké doby opět pokračuje v jízdě. 

Při jízdě automobilem někdy nastane nepředvídatelná situace, při které je nutné rychle a intenzivně brzdit. V takových případech pomůže systém kontroly okolí vozu "Front Assist" včetně funkce nouzového brzdění City, který je společně s ACC součástí paketu. V případě, že "Front Assist" rozpozná v rámci daných možností kritický pokles vzdálenosti od vpředu jedoucího vozu, varuje řidiče pomocí akustické i optické signalizace a současně připraví brzdový systém na nouzové brzdění.

Emergency Assist

 

Komfort

Udělejte si ve svém Golf Variant pohodlí. Jeho bohatá sériová výbava, jednoduché ovládání a celá řada komfortních prvků přispívají k tomu, abyste si mohli uvolněně užívat každý všední i nevšední den.

Zavazadlový prostor

Golf Variant nabízí prostor pro realizaci téměř všech Vašich plánů - od krátkých výletů za účelem sportovních aktivit v přírodě, až po velký nákup v supermarketu. Mimořádně nízko položená nakládací hrana a výškově nastavitelná podlaha zavazadlového prostoru usnadňují nakládání i vykládání těžkých předmětů. Čtyři úchytná oka zajišťují bezpečné a přehledné uložení nákladu. A v případě, že potřebujete více místa, je možné jednoduše odstranit kryt zavazadlového prostoru a úsporně jej uložit pod jeho flexibilní podlahou. Při transportu rozměrného nákladu se projeví výhody asymetricky děleného a sklopného opěradla zadního sedadla. Od linie Comfortline je součástí sériové výbavy také střední loketní opěrka s průvlakem pro transport dlouhých předmětů.

 

CENÍK / KATALOG ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ  / BROŽURA CAR-NET

Máte zájem o vozidlo?

Kontaktní osoba
Tomáš Oharek photo
Tomáš Oharek

prodejce

tomas.oharek@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 142
Mob.: +420 606 641 380
Aleš Pelčák photo
Aleš Pelčák

vedoucí prodeje nových osobních vozidel

ales.pelcak@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 140
Mob.: +420 724 232 168
Leoš Duda photo
Leoš Duda

prodejce

leos.duda@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 110
Mob.: +420 770 160 569

Kde nás najdete?

google map