Nový Golf

Nový Golf

Automobilová ikona se mění na ikonu digitální

Nový Golf jede do budoucnosti. A nastavuje přitom nová měřítka digitalizace na silnici. Díky jeho inteligentním asistenčním systémům je každá jízda komfortnější a uvolněnější. To vše v kombinaci s typickými pocity, které jsou spojené s modelem Golf.

Nový Golf - generace, která je komfortnější, inteligentnější a má lepší připojení do sítě.

  • Innovision Cockpit
    V novém Golfu je Vám vše zcela přizpůsobeno.

  • IQ.LIGHT
    Nový Golf může být vybaven světlomety IQ.LIGHT LED Matrix, které známe z vyšších automobilových tříd.

  • IQ.DRIVE
    IQ.DRIVE je soubor asistentů, jež umožňují částečně automatizovanou jízdu.

Digitální komfort

Innovision Cockpit = váš Golf Vás pozná a v závislosti na výbavě zcela automaticky aktivuje Váš osobní jízdní profil. 

Digital Cockpit = Futuristický pohled do budoucnosti na barevném digitálním kombinovaném přístroji "Digital Cockpit" s úhlopříčkou 10 palců (25,4 cm), který je součástí sériové výbavy, se zobrazují informace o jízdě. Podle Vašich představ si můžete zvolit například klasické zobrazení - otáčkoměr, tachometr a počítadlo kilometrů, nebo optické zobrazení Vašich asistenčních systémů, případně se můžete rozhodnout pro kombinaci navigační mapy společně s informacemi o přehrávaném médiu - vše v atraktivním grafickém designu a animacích.

Hlasové ovládání - pomocí intuitivního hlasového ovládání* můžete ve Vašem voze Golf na přání svým hlasem řídit např. funkce rádia, telefonu, klimatizace nebo navigačního systému. Lze tak zvolit požadovanou rozhlasovou stanici, kontakt v adresáři nebo najít telefonní číslo

Head-up-Display = vaše pozornost se koncentruje na dění na silnici a všechny důležité informace máte přímo ve svém zorném poli a současně můžete sledovat dění v silničním provozu.To je velká výhoda volitelného zobrazení "Head-up-Display" ve Vašem voze Golf.

Design

Exteriér - Golf s dynamickým designem, který charakterizuje dynamicky protažená přední partie s úzkými světlomety LED-Matrix ve čtyřokém designu a s novou podobou loga Volkswagen.

Interiér - v rámci interiéru přechází Golf do nového termínu a to digitální interiér, který dokáže intuitivně reagovat na hlasové požadavky cestujících. Díky intuitivnímu dotykovému ovládání odpadá celá řada spínačů, tlačítek a ovladačů. Osvětlení "Ambiente", které může mít na přání až 32 barevných tónů, navodí individuální světelnou atmosféru.

Nový Golf znovu určuje měřítka celé generace automobilů a to svými digitálními inovacemi, dynamickým designem a komfortem ovládání. 

Více informací o novém Golfu najdete ZDE nebo kontaktujte náš prodejní tým osobních vozů Volkswagen.

Patrik Machala
T: +420 577 057 142
M: +420 606 641 380
E: patrik.machala@eurocarzlin.cz
 

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!