Golf

Golf photo

Výbava a design

Klasický Golf: sportovní, dynamický a nápadný. Okouzlující design nového vozu Golf bude splňovat vysoké nároky - jak se sluší na zakladatele své třídě.

Dynamika, která je v harmonii s elegancí.

Na první pohled je patrné, že se jedná o Golf - jen ještě s výrazně krásnějším a sebejistějším projevem tak, jako ostatně každná generace tohoto modelu - od nově navržených světlometů, nárazníků a dynamické mřížky chladiče až po zadní difuzor a markantní zadní světla s LED technologií.

Užijte si větší prostor pro komfort.

Prostor, který je v harmonii s komfortem, v harmonii s kvalitou i v harmonii s novými technologiemi. To vše na Vás čeká uvnitř nového vozu GOlf a má to pouze jeden účel: zajistit, aby každá Vaše jízda byla maximálně pohodlná a uvolněná.

 

Světla

Již při prvním pohledu se Vám udělá jasno.

Sériové halogenové světlomety s LED světly pro denní svícení Vám zajistí dobrý výhled i při špatné viditelnosti. 

Volitelné LED světlomety pak ještě více akcentují design nového vozu Golf. Vyznačují se nízkou spotřebou energie a díky spektrální charakteristice jimi vyzařovaného světla, která je podobná spektru světla denního, méně zatěžují zrak řidiče.

Integrovaná odbočovací světla, která se dodávají na přání, pak pomáhají k tomu, abyste při projíždění zatáčkou mohli dříve rozpoznat případné překážky. 

 

Efektivita

Motory

Benzinové TSI motory i naftové TDI motory jsou optimalizované tak, aby vyjívely vysokou sílu při nízké spotřebě paliva, a jsou tak zárukou radosti z jízdy. Alternativou je pak motor TGI, který je stejně dynamický a navíc je šetrný k životnímu prostředí, protože ke svému pohonu může používat stlačený zemní plyn. I tohle TSI má modrou šetřivou verzi BlueMotion.  Více síly Volkswagen naopak nadělil sportovnímu provedení GTI. 

Když válce odpočívají, můžete ušetřit palivo.

V případě snížené potřeby výkonu jen obtížně zjistíte, že motor běží poze na dva válce. To je možné díky systému aktivního vypínání válců, který tak umožňuje podstatně snížit spotřebu paliva.

Volba jízdního profilu

Jezdíte raději ekonomicky nebo sportovním způsobem? Nebo preferujete komofort? Prostřednictvím volby jízdního profilu, která se dodává na přání, přizpůsobíte jízdní vlastnosti vozu Vašemu jízdnímu stylu, charakteru vozovky a situaci v dopravě.

 

Infotainment

Uvnitř sedmé řady proběhla menší revoluce. Pryč jsou fyzická tlačítka, na řadu přicházejí gesta. Rozložení palubky je stejné, novou dominantou jsou však větší obrazovky multimediálních systémů – základní Composition Media má 6,5 palce, příplatková Discover Media 8 palců a vrcholná verze Discover Pro 9,2 palce. Ta nabídne vedle hlasového asistenta právě ovládání gesty. Například při listování telefonním seznamem není nutné sahat na displej, postačí před ním mávnout rukou. 

Car-Net Guide a Inform

Další informace o systému Car-Net - Volitelné softwarové rozhraní Car-Net App-Connect umožňuje pohodlné připojení Vašeho chytrého mobilního telefonu k rádiu "Composition Media" nebo navigačnímu systému "Discover Media", resp. "Discover Pro", které jsou součástí výbavy na přání. Díky tomu je možné prostřednictvím dotykového displeje infotainment systému ovládat vybrané aplikace, které běží na Vašem chytrém mobilním telefonu. Výhoda však nespočívá pouze v jednoduchém ovládání. Celá řada aplikací může zpracovávat informace získané z automobilu a nabízí Vám tak další užitečné nebo zábavní funkce.
 

Telefon

Telefonní rozhraní "Comfort" s funkcí indukčního nabíjení umožňuje bezdrátové nabíjení Vašeho mobilního telefonu. Telefon je pomocí indukční vazby propojen s vnější anténou vozu, což zajišťuje prvotřídní kvalitu hovoru. Na Vašich cestách tak můžete pohodlně a svobodně telefonovat. Využívejte Vaše aplikace také ve Vašem voze Volkswagen. 

 

Asistenční systémy

Brzda, plyn, brzda, plyn? Už ne. Modernizovaný Golf se pyšní asistentem pro jízdu v kolonách. Následuje vozidlo jedoucí vpředu a automaticky přitom v rámci daných možností a do rychlosti 60 km/h ovládá pedály plynu a brzdy, řidič však nadále bude muset mít ruce na volantu. Využívá osvědčené funkce, jako je například automatická regulace odstupu ACC nebo asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu Lane Assist, a umožňuje tak komfortní popojíždění ve váznoucí dopravě. A vylepšená je i funkce automatického brzdění Front Assist, která rozpozná i chodce.

Systém Emergency Assist

Záchrana při náhlém kolapsu - Systém Emergency Assist se automaticky zapne v případě, že systém neregistruje žádnou aktivitu řidiče a ani po jeho varování se nedostaví žádná reakce. Auto se následně snaží prostřednictvím brzdného rázu, varovných tónů, varovného blikání a cyklického natáčení volantu v rámci jízdního pruhu přimět řidiče k reakci a současně tím varuje spolujezdce i ostatní auta kolem. Jestliže se ani po všech těchto pokusech nedostaví adekvátní odezva řidiče, systém kontrolovaným způsobem Golf zastaví.

Přívěs

Couvání s přívěsem už není noční můra - Nový Golf dostal vylepšený parkovací asistenční systém, který zvládne automaticky s pozorností řidiče zaparkovat i popředu. Ale hlavně má asistenta pro manévrování s přívěsem. Pro přesné couvání je v tomto případě rozhodující správné natočení volantu. A Trailer Assist přebírá jeho ovládání. Řidič pouze zařadí zpátečku, stiskne tlačítko parkovacího asistenta a pomocí ovladače natočení vnějších zpětných zrcátek zadá směr, kterým by se měl přívěs pohybovat.

 

CENÍK  / KATALOG ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ / BROŽURA CAR-NET

 

 

Máte zájem o vozidlo?

Kontaktní osoba
Tomáš Oharek photo
Tomáš Oharek

prodejce

tomas.oharek@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 142
Mob.: +420 606 641 380
Leoš Duda photo
Leoš Duda

prodejce

leos.duda@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 110
Mob.: +420 770 160 569

Kde nás najdete?

google map