Služby

Nová sezóna na dohled? V EURO CAR Zlín dohlédneme na Vaše Audi.

V našem autorizovaném servisu Audi, který se nachází na adrese Vizovická 4097 ve Zlíně, na Váš vůz vždy dohlédne odborně vyškolený tým. Právě nyní s příchodem jara je ideální čas na servisní prohlídku. Taktéž u nás můžete vybavit svůj vůz Audi v podobě originálního příslušenství. Po takové návštěvě stačí už jen vyrazit na hory, jarní prázdniny nebo si naplánovat letní dovolenou.

Nová sezóna na dohled? V EURO CAR Zlín dohlédneme na Vaše Audi.

Precizně zpracované originální díly, dokonale funkční příslušenství (také pro elektromobilitu), kompletní služby Audi Pneuservisu se širokou nabídkou kompletních kol a letních pneumatik s PneuGarancí, to vše čeká jen na Vás. Pořiďte si naši zákaznickou kartu Audi MyCard, abyste mohli využít všechny výhody našich servisních služeb. Neváhejte, protože nová sezóna je na dohled.

 

Audi sezonní servis

Před motoristickou sezonou prověříme funkčnost nejvíce zatěžovaných součástí Vašeho Audi, jako jsou např. brzdy, osvětlení, podvozek, startovací baterie, topení a klimatizace nebo kola. Prohlídka je zakončena zkušební jízdou.

Audi Pneuservis

Výměna zimních kol za letní. Kontrola stavu disku a pneumatiky, vč. hloubky dezénu. Kontrola tlaku v každé pneumatice. Umytí a uskladnění všech kol na jednu sezonu. Ekologická likvidace opotřebovaných pneumatik.

MyCard

Moje výhody. Můj servis.

Audi MyCard: Nový program výhod. Majitelé vozů Audi (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na Vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která Vám umožňuje využívat další výhody. Mít MyCard se rozhodně vyplatí.

 

Podrobnosti se dozvíte na tomto odkazu - Audi sezonní servis:

https://www.audi.cz/d/2396-euro-car-zlin/servis-a-prislusenstvi/akce-a-specialni-nabidky

Těšíme se na Vás!

Váš autorizovaný servisní partner Audi

EURO CAR Zlín

Vizovická 4097, Zlín

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Kontaktujte nás

E-mail