Služby

Fiat DUCATO DAYS jsou tady!

  • Startují DUCATO DAYS, akce prodloužena do 30.4.2024

  • Osvědčený a oceňovaný model Ducato nyní za atraktivní ceny, včetně 5leté záruky a asistenčních služeb

  • Portfolio Fiat Professional představuje velmi komplexní nabídku, která je dokonalou odpovědí na potřeby profesionálů v oblasti přepravy nákladu

Fiat DUCATO DAYS jsou tady!

Portfolio značky Fiat Professional představuje velmi komplexní nabídku, která je dokonalou odpovědí na potřeby profesionálů v oblasti přepravy nákladu. Značka Fiat Professional nyní přichází s velmi atraktivní nabídkou pro model Ducato. V rámci DUCATO DAYS si zákazníci mají možnost pořídit nové Ducato za velmi atraktivní ceny, včetně 5leté záruky a asistenčních služeb. Pro pořízení vozu bez čekání je k dispozici široká nabídka skladových vozů.

Pro koupi modelu Fiat Ducato je možné využít některou z možností atraktivního financování. Pořízení na operativní leasing s měsíční splátkou již od 8 256 Kč bez DPH (pro model Fiat Ducato 2.2 MTJ 120k van L1H1). Měsíční splátka operativního leasingu zahrnuje servis, pojištění, asistenční služby a zimní pneumatiky. Další možností financování je koupě na úvěr, s atraktivní úrokovou sazbou od 0,99 %. 

Profesionálové oceňují na modelu Ducato efektivitu, flexibilitu a neustálé modernizace. Ducato nabízí skvělé vlastnosti ve smyslu komfortu, motorizací, převodového ústrojí a bezpečnosti. Model Ducato je k dispozici ve třech výkonových úrovních (120, 140 a 180 k), v kombinaci s šestistupňovou manuální převodovkou. K dispozici jako Van, podvozek či valník.

Skladové vozy Fiat Ducato z EURO CAR ZLÍN: https://www.eurocarzlin.cz/skladove-vozy/fiat-ducato/zlin

Kontakt:

Radim Machala
obchodní ředitel Fiat a Fiat Professional
tel.: +420 771 230 320
email: radim.machala@eurocarzlin.cz

zdroj: https://www.media.stellantis.com/cz-cs/fiat-professional/

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Vážení zákazníci,

z důvodu rekonstrukce je prodej VW Užitkové vozy přestěhován na showroom Volkswagen (vyšší prosklená budova), kde je zároveň i příjem vozů do servisu.

Omlouváme se za komplikace a těšíme se na Vaši návštěvu.

Kontaktujte nás

E-mail

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.