e-Crafter

e-Crafter

Elektrický, praktický, inovativní. Budoucnost užitkového vozu.

e-Crafter zvládá požadavky zítřka už dnes. Nabízí přitom neomezený objem nákladového prostoru. Přesně tak, jako to od vozu Crafter, modelu budoucnosti, očekáváte.

Nakládat bez problémů

Pro kurýrní, expresní a balíkovou službu se počítá každý centimetr v nákladovém prostoru. O to líp, že se u vozu e-Crafter nemusíte zříkat jediného centimetru. Jeho baterie je totiž umístěná pod podlahou a zabírá tak málo místa. Vůz tak boduje získaným nákladovým prostorem o objemu až 10,7 m³ i výškou nákladového prostoru 1 861 mm.

Perfektně připraven skoro na všechno

Aby se zakázkám dařilo, potřebujete správné vybavení. K tomu patří také vůz sladěný optimálně podle Vašich požadavků. Pro vozy lze tak realizovat řešení střižená na míru: Od chladicího vozu přes sanitku až po bezbariérové vozidlo pro lidi s hendikepem. S našimi vozy je možné téměř vše. e-Crafter je promyšlený do detailu a díky inovativním technologiích je silný a efektivní. 

Řešení pro nástavby a přestavby

Vaše práce není jako všechny ostatní. Proč by to pak měl být Váš vůz? Protože každý má během svých pracovních dnů co do činění s vlastními výzvami, spolupracujeme ve Volkswagen Užitkové vozy s profesionálními výrobci nástaveb a přestaveb. Z vozu e-Crafter Vám udělají užitkový vůz střižený na míru.

Kontaktujte náš prodejní tým nebo se stavte v našem autosalonu a sdělíme Vám všechny důležité informace o modelu e-Crafter.

 

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!