Amarok

Amarok

Silný, jako žádný jiný.

Nekompromisní v terénu. Temperamentní na asfaltu. Nový Amarok s vidlicovým šestiválcovým motorem s výkonem až 190 kW je spojením všeho, co očekáváte od exkluzivního všestranného automobilu prémiové třídy: atraktivní design, robustní konstrukci a spoustu síly. Amarok má vše, co musí pravý pickup mít. Navíc disponuje nejširší ložnou plochou ve své třídě. Například prémiový model Aventura je pak vybaven výjimečnými prvky, ke kterým patří např. dvacetipalcová kola z lehké slitiny, exkluzivní konstrukce Sportsbar, bi-xenonové světlomety a celá řada chromovaných detailů.

BlueMotion Technology.

Každý nový Amarok je sériově vybaven BlueMotion Technology, jež zahrnuje moderní opatření ke zvýšení efektivity, jako např. systém „Start Stop“.

4MOTION

Unikátní kombinace komfortní osmistupňové automatické převodovky a stálého pohonu všech kol 4MOTION je zárukou radosti z jízdy, enormní síly a spolehlivosti při jízdě v terénu.

Design čelní partie.

Impozantní zevnějšek, který se vryje do paměti: Výrazná čelní partie nového vozu Amarok zaujme přesvědčivým způsobem. U speciálního modelu Aventura je čelo vozu navíc doplněno dvojitou chromovanou lištou.

Bi-xenonové světlomety

Nové bi-xenonové světlomety s LED světly pro denní svícení zaujmou nejenom svým perfektním vzhledem, ale zajišťují při špatném počasí také vynikající výhled. Pro modely Amarok Highline a Amarok Aventura jsou součástí sériové výbavy.

Inovativní systémy 

Nový Amarok může být vybaven mnoha moderními asistenčními systémy, jako např. nová multikolizní brzda, asistent pro rozjezd do kopce a asistent pro jízdu z kopce, ParkPilot nebo zpětná kamera.

8stupňová automatika s 4MOTION

Pouze nový Amarok nabízí kombinaci komfortní osmistupňové automatické převodovky a stálého pohonu všech kol 4MOTION. První stupeň je optimalizován pro jízdu v terénu, osmý stupeň je pak určen pro úspornou jízdu při nízkých otáčkách.

Informační materiály modelu AMAROK a ceníky najdete ZDE

 

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!