VW Amarok V6

100% síla, 100% V6
VW Amarok V6 photo

Motory V6. Silný, jako žádný jiný.

Šestiválcový turbodiesel o objemu 3,0 litru a výkonu 165 kW má i v těch nejnáročnějších situacích více než dostatečné výkonové rezervy. Alternativně je k dispozici motor 3,0 l TDI s výkonem 150 kW.

Nový Amarok - tři výbavové linie

       

 

Krouticí moment 550 Nm.
Motor 3,0 l TDI s výkonem 165 kW má maximální krouticí moment 550 Newtonmetrů.

BlueMotion Technology.
Každý nový Amarok je sériově vybaven BlueMotion Technology, jež zahrnuje moderní opatření ke zvýšení efektivity, jako např. systém „Start Stop“.

4MOTION
Unikátní kombinace komfortní osmistupňové automatické převodovky a stálého pohonu všech kol 4MOTION je zárukou radosti z jízdy, enormní síly a spolehlivosti při jízdě v terénu.

Design čelní partie.

Impozantní zevnějšek, který se vryje do paměti: Výrazná čelní partie nového vozu Amarok zaujme přesvědčivým způsobem. U speciálního modelu Aventura je čelo vozu navíc doplněno dvojitou chromovanou lištou.

Bi-xenonové světlomety
Nové bi-xenonové světlomety s LED světly pro denní svícení zaujmou nejenom svým perfektním vzhledem, ale zajišťují při špatném počasí také vynikající výhled. Pro modely Amarok Highline a Amarok Aventura jsou součástí sériové výbavy.

Sportsbar
Sportsbar, který je lakovaný v barvě vozu, opticky zvýrazňuje sportovní projev nového vozu Amarok Aventura a umocňuje tak jeho dynamickou eleganci.

Inovativní systémy 
Nový Amarok může být vybaven mnoha moderními asistenčními systémy, jako např. nová multikolizní brzda, asistent pro rozjezd do kopce a asistent pro jízdu z kopce, ParkPilot nebo zpětná kamera.

Sedadla ergoComfort 
Obě přední místa nového vozu Amarok jsou vybavena sedadly ergoComfort s možností elektrického nastavení 14 parametrů. Sedadla díky své výjimečné ergonomii nesou pečeť AGR.

8stupňová automatika s 4MOTION
Pouze nový Amarok nabízí kombinaci komfortní osmistupňové automatické převodovky a stálého pohonu všech kol 4MOTION. První stupeň je optimalizován pro jízdu v terénu, osmý stupeň je pak určen pro úspornou jízdu při nízkých otáčkách.

Moderní infotainment
Pro nový Amarok jsou k dispozici nejmodernější navigační a infotainment systémy s dotykovými displeji. Jejich součástí může být systém Car-Net se službami Guide&Inform.

Palubní deska s dekorační lištou 
Společným prvkem všech výbavových linií je nově zpracovaná palubní deska s dekorační lištou a praktickou odkládací přihrádkou ve formátu DIN-A4.

Technická data

Ceníky

Katalog

Máte zájem o vozidlo?

Kontaktní osoba
Ladislav Hurta photo
Ladislav Hurta

prodejce

ladislav.hurta@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 180
Mob.: +420 778 454 050

Kde nás najdete?

google map