VOLKSWAGEN představil nové modely vozů ID.5 a ID.5 GTX

VOLKSWAGEN představil nové modely vozů ID.5 a ID.5 GTX

Značka VOLKSWAGEN rozšiřuje na své cestě k nulovým emisím úspěšnou rodinu ID. o nové modely ID.5 a ID.5 GTX. Díky modelu ID.5 tak společnost urychluje elektrifikaci své flotily nových vozů a navíc vstupuje do nového tržního segmentu. Elegantní a expresivní elektricky poháněné SUV kupé disponuje novým ID. Softwarem 3.0, který přináší mimo jiné vylepšený nabíjecí výkon a hlasové ovládání. VOLKSWAGEN kromě toho činí další krok k automatizované jízdě využíváním kolektivních dat a nejnovější generace asistenčních systémů.

ID.5 je elektrické, sportovní a elegantní. Náročnější skupině zákazníků nabízí potěšení z jízdy s lokálně neutrální bilancí emisí CO2. 

Nový model ID.5 je přizpůsoben pro každodenní provoz. Stejně tak jako i ID.5 GTX. Sportovní ID.5 GTX s pohonem všech kol a dvěma elektromotory nabízí dynamickou jízdu a vychází stejně, jako všechny modely ID. z modulární platformy pro elektromobily.

Všechny varianty modelu ID.5 používají velkou akumulátorovou baterii, která umožňuje cestování na dlouhé vzdálenosti. Elektricky poháněné SUV kupé se od světového modelu ID.4 odlišuje mimo jiné nově navrženým nárazníkem, lakovaným obložením dveří a novou linií střechy.

Značka VOLKSWAGEN vstupuje s novými modely ID.5 a ID.5 GTX do nového segmentu trhu, a urychluje tak v rámci strategie ACCELERATE svou elektrickou ofenzivu ve všech automobilových třídách.

Podrobné informace včetně technických parametrů vozidel Vám sdělí prodejní tým na pobočce v EURO CARU ve Zlíně.

Tereza Kubíčková

vedoucí prodeje osobních vozů Volkswagen

 

Marek Martykán

prodejce osobních vozů Volkswagen

 

Michael Pavlis

prodejce osobních vozů Volkswagen

Prague Car festival

Zúčasnili sme se Prague Car festivalu v Letňanech více...

Pozvánka na PRAGUE CAR FESTIVAL 2022

Vážení zákazníci a příznivci Skupiny AUTO UH, milovníci automobilového světa, rádi bychom vás srdečně pozvali na příjemné setkání, které se uskuteční... více...

Využijte šanci získat Multivan 6.1 ve výhodné nabídce

Splňte si sen o skvěle vybaveném rodinném voze se zvýhodněním až 368 tis. Kč. více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!