Touran a zvýhodnění až 70 545 Kč

Touran a zvýhodnění až 70 545 Kč

Přemýšlíte o zcela novém všestranném rodinném voze? Pak vsaďte na Volkswagen Touran. Právě teď Vám na nový vůz dáme cenové zvýhodnění 15 000 Kč a pokud k nám na protiúčet přivezete i Vaše staré auto, dostanete od nás další cenové zvýhodnění ve výši 55 545 Kč. K tomu navíc zdarma servis na 4 roky/80 000 km a ještě zimní pneumatiky a jejich uskladnění na rok zdarma. 

Využijte tuto jedinečnou nabídku a přijďte si k nám objednat Váš nových Volkswagen Touran. Tento vůz se vymyká konvencím a padne Vám do oka. Touran zanechá dojem - a platí to i v případě, že se z něj díváte na okolní svět. Tento všestranný rodinný automobil Vám na přání nabízí řadu technologických vychytávek, které oceníte při Vašich cestách na dovolenou či rodinných výletech. Pod jeho kompaktními vnějšími rozměry, které jsou velmi praktické v městském prostředí, se skrývá inteligentní koncepce interiéru.

Samotné řízení vozu pak přináší radost, a to i těm, kteří právě nesedí za volantem. Zajišťuje to nejmodernější konektivita na všech místech v interiéru Vašeho nového vozu Volkswagen Touran. Více o modelu Touran objevte zde.

Domluvte si setkání s našimi prodejci a u dobré kávy Vám zpracují nabídku na Váš nový Touran dle Vašich specifikací.

Kontaktujte nás:

Leoš Duda
T: 770 160 569
E: leos.duda@eurocarzlin.cz

Patrik Machala
T: 606 641 380
E: patrik.machala@eurocarzlin.cz

 

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!