Užitkové vozy

Autorizovaný prodej užitkových vozů Volkswagen

Máme pro Vás širokou nabídku užitkových vozidel Volkswagen, které máme skladem. Náš vyškolený prodejní tým Vám ochotně pomůže s výběrem vhodného typu užitkového vozidla ať už potřebujete převážet více lidí najednou nebo hledáte kvalitní a spolehlivou dodávku, díky které obsloužíte ještě více zákazníků v rámci Vašeho podnikání.

Vybrat vůz

Úpravy užitkových vozů

EURO CAR Zlín Vám pomůže s úpravou nebo přestavbou Vašeho užitkového vozu Volkswagen. V oblasti nástaveb, spolupracujeme například s mezinárodně uznávanou značkou Paragan nebo dalšími externími partnery. Vy nám jen sdělte, jakou úpravu vozidla ke své činnosti, podnikání nebo povolání potřebujete a my se postaráme o vysokou užitnou hodnotu Vašeho vozu.

Více informací

Autorizovaný servis užitkových vozů Volkswagen

EURO CAR Zlín je Vaším autorizovaným servisním partnerem pro užitkové vozy Volskwagen. Nabízíme Vám záruční a pozáruční opravy, inspekční servis, běžnou údržbu, pneuservis, servis klimatizace včetně chytrých oprav karoserie a lakování. Vše s podporou on-line systémů výrobce, včetně softwarů řídících jednotek a diagnostických dat.

Objednat servis

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!