Sportovní vozy

Zažijte mnohem více ze světa Volkswagen R. Modely vozů Volkswagen R jsou sportovní od startu až do cíle. Kombinují výkonné benzinové motory, pohon všech kol a nejmodernější technologie řízení a brzd. Nabízejí dokonalé řešení pro všechny, kteří sportovní temperament neomezují jen na design, ale chtějí jej prožívat každý den. Ať už vsadíte na osvědčenou klasiku Golf R nebo impozantní Touareg R.

Golf R

Golf R

Nový Golf R je symbolem nové dimenze výkonu, který z něj dělá nejenom nepřekonatelný exemplář modelové řady, ale také hvězdu s puncem "R". Zrychlení z 0 na 100 km/h za pouhých 4,7 sekundy zajišťuje motor o výkonu 235 kW (320 k). Podmaňte si legendární Golf R. 

Arteon R

Výkon nového vozu Arteon R je impozantních 235 kW (320 k). Jeho přenos zajišťuje 7stupňová dvouspojková převodovka DSG a pohon všech kol 4MOTION. Arteon R tak může akcelerovat z 0 na 100 km/h za 4,9 sekundy. Mimořádný jízdní komfort, dokonalý design a ryzí výkon z něj činí silného společníka na cestě k Vašemu cíli. Jeho dalším cílem je pak Vaše garáž.

Arteon R
Arteon R Shooting Brake

Arteon R Shooting Brake

Impozantní manažerský vůz se splývavou zádí ve sportovním outfitu "R". Nastupte si a okamžitě budete všemi svými smysly vnímat jeho sportovní temperament i jeho komfort. Nechte město ve zpětném zrcátku a rozjeďte se vstříc svobodě. Nový Arteon R Shooting Brake představuje novou definici impozantního výkonu 235 kW (320 k). Spojte své manažerské úspěchy s výjimečným vozem.

T-Roc R

Kompaktní crossover, který Vás strhne neskutečným výkonem a stylovým designem. Ať už potřebujete vyniknout na nezpevněné silnici a nebo se velmi rychle a obratně dostat z městské džungle, je T-Roc R skvělou volbou. Přitahuje pozornost všude, kde se objeví. Plaketa "R" na kapotě motoru prozrazuje, že se pod ní skrývá mimořádný motor, který jen čeká na to, aby mohl ukázat svou sílu. A je co ukazovat, protože jeho výkon 221 kW (300 k) zajistí zrychlení z 0 na 100 km/h za 4,8 sekundy. Odlište se, vsaďte na T-Roc R.

T-Roc R
Tiguan R

Tiguan R

Nejoblíbenější SUV na trhu ve své nejlepší formě a podobě. Pro Tiguan R je vlastní, že mu nezáleží na tom, zda jede po silnici nebo po nezpevněných cestách. Má na každý požadavek odpovídající řešení. Tento všestranný automobil zajistí bezpečnost, komfort a zejména enormní výkon - bez ohledu na to, zda jedete ve městě, mimo město nebo po dálnici. Díky výkonu 235 kW (320 k) zažijete v modelu Tiguan R pocity závodního sportu. Pojďme se pobavit o tom, jak by nový Tiguan R slušel Vám.

Touareg R

Impozantní výkon 462 koní, majestátní vzhled, špičkové technologie. To je Volkswagen Touareg R. Dokonalá symbióza suverénního výkonu a efektivita elektrického pohonu Vám dává tušit, že chcete tuto výjimečnost řídit  a nechat se při cestách hýčkat dokonalým komfortem, ale přitom cítit DNA supersportovního vozu. Zářící a nezaměnitelně výrazný. To je Touareg R. Právem označovaný jako král silnic, za kterým se otočí každý.

Touareg R

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!