Služby pro Vás

 

Prodej nových vozů

Autorizovaný prodejce značek Volkswagen a Volkswagen užitkové vozy.

Prodej a výkup ojetých vozů

Prodej ojetých a předváděcích vozů se zárukou Das WeltAuto, výkup vozů na protiúčet.

Financování

Konzultace a návrhy optimálního způsobu financování.

Leasing finanční - nejrozšířenější způsob financování při koupi nového vozu. Zákazník po složení dohodnuté zálohy platí po sjednanou dobu měsíční splátky, přičemž po zaplacení cílové částky se sám stává majitelem vozu. Výše zálohy, doba leasingu jakož i další konkrétní podmínky leasingu se liší dle aktuální nabídky jednotlivých leasingových společností. Pro získání podrobnějších informací neváhejte kontaktovat naše prodejce.

Leasing operativní - jedná se o dlouhodobý pronájem vozu. Zákazník pravidelně platí sjednaný měsíční paušál, který může dle aktuální nabídky jednotlivých leasingových společností zahrnovat určité služby – např. pojištění, servisní prohlídky. Po ukončení doby operativního leasingu vůz zůstává v majetku leasingové společnosti. Pro získání podrobnějších informací neváhejte kontaktovat naše prodejce.

Úvěr  - způsob financování při koupi nového vozu. Zákazník po složení dohodnuté zálohy platí po sjednanou dobu měsíční splátky, přičemž majitelem vozu se stává ihned. Výše zálohy, doba leasingu jakož i další konkrétní podmínky leasingu se liší dle aktuální nabídky jednotlivých leasingových společností. Pro získání podrobnějších informací neváhejte kontaktovat naše prodejce.

Zastoupení

 • UniCredit Leasing
 • ŠkoFin
 • Ge Money
 • ČSOB leasing
 • Santander
 • VB Leasing

*Je možné dohodnou profinancování i přes Vámi vybranou leasingovou společnost.

Pojištění

Povinné ručení - povinné ručení je pojištění, které je ze zákona povinen uzavřít vlastník vozidla. Pojištěného chrání před možným nepříznivým finančním dopadem nároků poškozeného v případě škody způsobené provozem vozidla. U závažnějších nehod přitom mohou tyto nároky dosahovat milionových částek. Odpovědnost provozovatele motorového vozidla vzniká bez zavinění a zpravidla se jí nelze zprostit.

Havarijní pojištění - havarijní pojištění slouží k ochraně vozidla před škodami způsobenými živly nebo vzniklými v důsledku havárie, krádeže či vandalismu. Ačkoliv nejde o povinné pojištění, je rozumné havarijní pojištění uzavřít. I v případě nezaviněné škody může výše úhrady za opravu znamenat nepříjemný zásah do rodinného rozpočtu. Havarijní pojištění je určeno všem vozidlům s platným technickým průkazem a českou registrační značkou, s výjimkou historických vozidel.

Pojištění proti ztrátě hodnoty vozidla  - pojištění proti ztrátě hodnoty vozidla je pojištění, které kryje časovou ztrátu hodnoty vozidla v případě totální havárie, živelné pohromy či odcizení. Při uzavření tohoto pojištění Vám v případě totální škody nebo odcizení uhradí rozdíl mezi kupní cenou vozidla a cenou obecnou v době pojistné události. Navíc lze pojistit i Vaši spoluúčast z havarijního pojištění! Pro získání podrobnějších informaci neváhejte kontaktovat naše prodejce.

Prodloužená záruka  - prodlužení záruky je pojištění vozidel proti případným závadám po skončení zákonné záruky. Prodlouženou zárukou jsme schopni pojistit jak nové vozidla, tak i vozidla ojeté. Nové vozidla lze pojistit až na pět let záruky bez omezení počtu kilometrů. U ojetých vozidle je limit pojistky 150 000 najetých kilometrů a maximálně 5 let stáří vozidla. Pro získání podrobnějších informaci neváhejte kontaktovat naše prodejce.

Zastoupení

 • Česká pojišťovna
 • Kooperativa
 • Allianz
 • Generali
 • Uniqua
 • QBE

Přestavby užitkových vozů

Zajištění přestavby sanitních, pohřebních, dílenských, chladírenských vozů, včetně výroby valníků a minibusů.

Kde nás najdete?

google map