Služby pro Vás

Každý vůz potřebuje pravidelnou údržbu

Provedeme na Vašem voze ŠKODA nejen pravidelné servisní prohlídky, které jsou nutným předpokladem k zachování záruky, ale i přípravu na technickou kontrolu a další služby. Řešíme opravy technických závad, nebo poškození vozidla při dopravní nehodě (včetně poškození karoserie a laku).
Pokud se na vašem vozem vyskytla závada, která vyžaduje opravu, jste Vy a Váš vůz v autorizovaném servisu ŠKODA v těch nejpovolanějších rukou. Zde totiž vaše vozidlo dokonale známe a provedeme opravu podle postupů schválených výrobcem.

Servisní prohlídky
Abyste váš vůz udrželi dlouho v kondici, funkční a nenechali propadnout nároky na záruku, je nutné absolvovat pravidelné servisní prohlídky u autorizovaného servisního partnera ŠKODA. Informaci o servisních intervalech vozů ŠKODA naleznete ve své servisní knížce.

 

 

Příprava na STK
Připravíme vaše vozidlo na státní technickou kontrolu, kterou s ním můžeme následně i absolvovat. V případě nutnosti odstraníme po dohodě s Vámi všechny zjištěné nedostatky. Budete tak mít naprostou jistotu, že je Váš automobil dokonale připraven.

 

 

​Výměna oleje
Pravidelná vyměna oleje a olejového filtru je předpokladem správného provozu motoru a jeho dlouhé životnosti 

 

 

​ŠKODA Express Service
U vybraných servisních úkonů, jako je např. výměna oleje, výměna brzdových kotoučů atd., vám nabídneme opravu na počkání. Avšak i v tomto případě doporučujeme dohodnout si termín předem.

 

 

​Servis baterie
Nejen na zimu musí být baterie v bezvadném stavu. Zkontrolujeme stav baterie a v případě špatného výsledku testu baterie Vám doporučíme vhodné řešení.

 

 

Mytí vozu a čištění interiéru
Neváhejte si objednat naše ruční mytí vozu a vyčištění interieru. Nabízíme také mytí motoru, ošetření laku, hloubkové čištění sedadel a čalounění.

 

 

​Sezonní akce
Aby byl váš vůz dobře připraven na nadcházející sezonu, připravuje váš autorizovaný servis pravidelně sezonní akce s atraktivní, cenově výhodnou nabídkou dalších služeb.

 

 

​Servis klimatizace
Nabízíme vám kompletní servis klimatizace. Provedeme test těsnosti klimatizačního systému, zkontrolujeme funkce a tlaky klimatizace a změříme, příp. doplníme množství chladiva. Všechny práce provedeme přesně podle předpisů výrobce.

 

 

Geometrie náprav vozu
Nesprávná geometrie náprav způsobuje nerovnoměrné opotřebení pneumatik. Nabízíme Vám proměření geometrie náprav a v případě nutnosti její odborné seřízení. Veškeré práce provedeme přesně podle předpisů výrobce na moderním zařízení schváleném výrobcem.

 

Servis karoserie a laku
Odborně odstraníme poškození karoserie a lakovaných ploch, a to podle technologických postupů stanovených výrobcem a s použitím ŠKODA Originálních dílů. To je důležité nejen pro vaši bezpečnost, ale také pro funkčnost a zachování hodnoty Vašeho vozidla.


 

​ŠKODA Clever Repair
U menších poškození karoserie vám můžeme nabídnout alternativní a cenově příznivá řešení.

 

 

 

Aktuální nabídka servisu

Vyzkoušejte náš servis

Kontaktní osoba
Petr Fojtů photo
Petr Fojtů

servisní poradce

petr.fojtu@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 102
Mob.: +420 606 700 358
Michal Haman photo
Michal Haman

servisní poradce

michal.haman@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 101
Mob.: +420 608 720 495
Ondřej Navrátil photo
Ondřej Navrátil

garanční technik

ondrej.navratil@eurocarzlin.cz
Mob.: +420 775 893 514
Lucie Poláčková photo
Lucie Poláčková

marketingový koordinátor servisu

lucie.polackova@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 170
Mob.: +420 725 015 496
Stanislav Doležal photo
Stanislav Doležal

vedoucí servisu

stanislav.dolezal@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 120
Mob.: +420 606 722 887
Jakub Vlach photo
Jakub Vlach

servisní poradce

jakub.vlach@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 105
Mob.: +420 724 752 000

Kde nás najdete?

google map