Servis vozidel

Náš autorizovaný servis rozvíjíme s vyvíjející se technikou v současných nových vozech. K běžným nabídkám prací a služeb autoservisu stále rozšiřujeme naše nabídky prací tak, abychom vám nabídli kompletní péči o Váš vůz.
Kdo by ještě před několika lety očekával ve vozech ultrazvuková čidla, aktivně včleněné radary, kamery pro sledování okolí, ale i dopravních značek, infrasnímání prostoru před vozidlem, hlavní světlomety s LED a dokonce už i laser technologií? Všechny nyní zavedené i nově chystané technologie a prvky výbavy vozidel sledujeme a jsme na ně připraveni, máme kvalifikovaný personál a přístroje pro jejich správné nastavení, kalibraci, justáž a aktualizaci softwaru.

Samozřejmě poskytujeme také "běžný" rozsah služeb pro vás, jako: záruční a pozáruční opravy, inspekční servisy a prohlídky, běžnou údržbu, pneuservis, servis klimatizace, měření emisí, opravy vozidel, včetně chytrých oprav karoserie a lakování. Vše se 100% podporou online systémů výrobců vozidel, včetně aktuálních verzí softwarů řídících jednotek a diagnostických dat.

Novinky Servis

Kde nás najdete?

google map