SEAT servis Vám přináší aktraktivní nabídku toho nejlepší nejen z balíčku originálního příslušenství.

SEAT servis Vám přináší aktraktivní nabídku toho nejlepší nejen z balíčku originálního příslušenství.

Připravte se společně s námi na zimu! Přestože ke značce SEAT patří spíš léto, zimy se španělské vozy rozhodně neleknou. Ideálně pak, když čerpají výhod speciální akce SEAT Service.

Perfektní výhled patří k základům bezpečného provozu v zimním období, kdy se brzy stmívá a čelní sklo bývá často znečištěno nejen srážkami, ale také posypovou solí. Proto i tak elementární prvek, jakým jsou stírátka, zasluhují velkou pozornost. SEAT Service si to uvědomuje a v rámci aktuální zimní servisní akce nabízí k originálním stírátkům a jejich výměně litr koncentrátu zimní směsi do ostřikovačů za 1 korunu.

Připravte se na komplexní prohlídku vozů SEAT před zimou. Jistota při jízdě s připraveným a zkontrolovaným vozem se dá těžko vyčíslit, tento pocit si však díky SEAT Service můžete dopřát už od 299 Kč. Prohlídka zahrnuje pečlivou kontrolu technického stavu vozu a jeho nejdůležitějších částí. Jednou z klíčových věcí pro zimní provoz jsou odpovídajcí zimní pneumatiky. Správné obutí vyberou a zajistí experti SEAT Pneuservisu, přičemž součástí nabídky je také standardní PneuGarance s rozšířeným krytím na poškození a výrobní vady pneumatik.

V nabídce je také atraktivní balíček originálního příslušenství, který zahrnuje, např. pro model SEAT Leon: střešní nosiče, sadu gumových koberců, ochrannou fólii na zadní nárazník a plastovou vložku do zavazadlového prostoru. Nabídka je platná do 31. prosince 2021 pro značky SEAT i CUPRA.

Bližší informace Vám sdělí servisní týmy na pobočce ve Zlíně v EURO CARU.

KONTAKTY ZDE.

Nový Multivan přijíždí na scénu!

Flexibilní a prostorově vyvážený. více...

VOLKSWAGEN představil nové modely vozů ID.5 a ID.5 GTX

Elegantní a dynamický vzhled. Vynikající dynamika a dojezd pro každodenní provoz. To vše nabízí nové modely. více...

Koncernová značka Volkswagen představila nový E-shop.

Moderní design, jednoduchý výběr, intuitivní ovládání webu. více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!