Rekonstrukce je za námi

Rekonstrukce je za námi

Po několika týdnech, kdy probíhala rozsáhlá rekontrukce autosalonu pro užitkové vozy Volkswagen, jsme konečně mohli místo osadit novým nábytkem, doplnit vybrané skladové modely užitkových vozů Volkswagen a přivítat první zákazníky a návštěvníky. V rámci modernizaci se změny dotkly především podlahy, která je kompletně nová a zároveň došlo k instalaci nového moderního nábytku.

Sasmozřejmě nechybělo celkové vymalování, výměna světelných reklam na fasádě showroomu a v neposlední řadě vznikl útulný prostor, kde naši zákazníci a návštěvníci mohou vyčkat na svůj vůz, pokud jej mají v servisu nebo zde vést jednání k vybranému obchodnímu případu. Jsme rádi, že tato revitalizace již skončila a můžeme se věnovat běžné agendě, kterou je především prodejní a poprodejní péče o naše stávající, ale i potenciální zákazníky.

O užitkových vozech Volkswagen víme téměř vše a pokud nebudeme vědět odpověď na místě, tak Vám ji zajistíme. V případě, že potřebuje vůz pro podnikání, do rodiny nebo jen pro dobrodružné cesty, zastavte se u nás. Vybereme ten správný užitkáč Volkswagen, který splní Vaše očekávání. K tomu u nás očekávajte nadstandardní servisní služby a výbornou kávu. Těší se na setkání prodejní tým užitkových vozů Volkswagen.

https://www.eurocarzlin.cz/kontakty 

Koncernová značka Volkswagen představila nový E-shop.

Moderní design, jednoduchý výběr, intuitivní ovládání webu. více...

Koncernová značka Volkswagen spouští novou informační platformu zaměřenou na budoucnost mobility

Nové mezinárodní webové stránky nabízejí reportáže, rozhovory a podrobné technické informace o budoucnosti mobility. více...

První SUV - kupé Volkswagen Taigo přijíždí na scénu.

Prostorově výrazné a na první pohled zcela zapamatovatelné, to je nové Taigo. více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!