Přestavba vozů

Nabízíme nejrůznější přestavby užitkových vozů Amarok, Caddy, Crafter a Transporter. Tyto přestavby jsou prováděny v souladu s podmínkami EU a splňují všechny požadované homologace Ministerstva dopravy a spojů České republiky.

Přestavby vozů Amarok

Pro vozidla Amarok zajistíme hardtopy, dílenské zástavby, rámy, nášlapy, navijáky, ochrany podvozků, aj. Hardtopy ve více variantách od jednoduchých tzv. economy, až po celoprosklené se střešními nosiči.

Chladírenské vozy

Jsme schopni vám dodat chladírenské i mrazírenské vestavby pro vozidla Caddy, Crafter a Transporter. Je možno zvolit interních nebo externích chladících jednotek tak, aby vám přestavba co nejvíce vyhovovala.

Doprovodné vozy

Dle přání zákazníka vyrobíme zástavbu doprovodného vozu jako dílenské vozidlo. Tato vozidla slouží k zabezpečení přepravy nadměrných nákladů a těžké nákladní dopravy. Podle požadavků na bezpečnost a zajištění odpovídá zástavba německé normě BF 2.

Sanitní vozy

Sanitní vozidla DRNR (doprava raněných, nemocných a rodiček), RLP (rychlá lékařská pomoc) a další zdravotnické verze jsou zpracovavány dle požadavků normy ČSN EN 1789.

Valníkové nástavby

Valníkové nástavby jsou určeny pro vozy Crafter a Transporter. Na požádání je možno tuto přestavbu spojit s montáží spací nástavby.

 

Dílenské vestavby

Dílenské vestaby dodáváme přímo na specifické požadavky zákazníka, využívá se buď program vestavěných skříní nebo se vše řeší individálně na míru.

 

Kde nás najdete?

google map