Passat Alltrack

Passat Alltrack photo

Passat Alltrack - mistr v téměř každém terénu

Přestože Vám bude Passat Alltrack na asfaltových silnicích dělat radost dynamickou jízdou a skvělou ovladatelností, Vaše dobrodružství s nimi nekončí, protože je připraven pokračovat i mimo zpevněné cesty.

Ať před tím, než jdete do práce, po práci nebo o víkendu - ten, kdo intenzivně pracuje si zaslouží oddechový čas. Passat Alltrack Vám díky nabídce svých výkonných motorů pomůže zrealizovat Vaše plány na odpočinek, a to kdykoli, ale hlavně kdekoli. V neposlední řadě k tomu přispívá také pohon všech kol 4MOTION, který v případě potřeby rozděluje výkon motoru rovnoměrně na všechna kola a zajistí Vám pohodlnou a rychlou jízdu i v náročném terénu. 

Cestu si najde vždy. Dokonce i v náročném terénu. 

Pasat Alltrack charakterizuje světlá výška, která je zvýšená o 27,5 mm, a speciální úprava podvozku. Díky dokonale přizpůsobenému nárazníku s ochranným krytem spodku vozu zvládne i strémní nájezdový a vrcholový úhel. Rozšířené boční prahy v antracitové barvě pak zvyšují odolnost karoserie a dodávají vozu další optické akcenty. Prvkem, který na sebe přitahuje pohledy okolí, jsou také plakety "Alltrack" na zádi a bocích vozu, stejně jako zadní světla tvořená LED diodami, která dále umocňují typický charakter vozu Passat Alltrack.

 

Infotainment

Rádia a navigační systémy

Velký barevný dotykový displej s úhlopříčkou 6,5" (16,5 cm), prostorový zvuk zprostředkovaný 8 reproduktory, rozhraní pro připojení prostřednictvím technologie Bluetooth a možnost připojení smartphonu nebo MP3 přehrávače: to vše nabízí standardně dodávaný audio systém "Composition Media", který má vše pro to, aby Vás mohl na Vašich cestách bavit a poskytnout Vám potřebné informace. Kromě svých oblíbených rozhlasových stanic můžete poslouchat také svá oblíbená CD a přehrávat si soubory uložené na paměťové SD kartě. Příplatkové vyšší verze audio systému "Discover Media" a "Discover Pro" nabízí také navigační systém poslední generace. Oba snadno ovladatelné systémy zahrnují velký, plnobarevný dotykový displej, dostatek portů pro připojení externích zařízení a rozhraní Bluetooth umožňující hands-free telefonování.
Informačně-zábavní systém "Discover Pro" lze navíc ovládat prostřednictvím hlasových příkazů. Pokud audio systém "Composition Media" nebo "Discover Media" rozšíříte o na přání dostupnou technologii CarStick, můžete ve svém voze Passat Alltrack vytvořit vlastní WLAN síť. Jediné, co k tomu budete potřebovat, je SIM karta (není součástí balení), a pak si jen stačí užívat například výhody přístupu k užitečným službám CAR-Net.

DYNAUDIO Confidence

Nebudete věřit svým uším

Audiosystém "DYNAUDIO Confidence", který se dodává na přání, okouzlí svým vynikajícím zvukem a je tak příslibemhudebních zážitků na té nejvyšší úrovni. Jeho šestnáctikanálový digitální zesilovač s digitálním signálním procesorem (DSP) má výkon 700 wattů, který je rozdělen mezi centrální reproduktor, subwoofer a deset reproduktorů rozmístěných v interiéru vozu. Ty jsou vzájemně optimálně sladěné, takže jedinečnou kvalitu zvuku si je možné užívat na kterémkoli sedadle. A díky čtyřem různým zvukovým profilům si můžete zvolit, zda chcete například poslouchat tichou hudbu nebo dobře rozumět mluvenému slovu.

 

Asistenční systémy

Volba jízdního profilu

Díky systému volby jízdního profilu, který je součástí sériové výbavy, se podle situace a Vašichn individuálních požadavků můžete sami rozhodnout. Požadovaný jízdní profil zvolíte jednoduše stiskem příslušného tlačítka na dotykovém displeji Vašeho infotainment sysstému. Tomu se následně automaticky přizpůsobí nastavení pohonu, řízení, převodovky (v případě dvouspojkové převodovky DSG) a dokonce i světlometů. Přirozeně si i potom můžete užívat normální komfortní jízdu - umožňuje to nasstavení jízdního profilu Normal.

Kromě čtyř jízdních profilů "Eco", "Normal", "Sport" a "Individual" je ve voze Passat Alltrack k dispozici také profil "Offroad", po jehož volbě dojde k aktivaci systému ABS, který je speciálně přizpůsobený pro jízdu v terénu, a současně se také upraví charakteristika ovládacích pedálů. Asistent pro rozjezd do kopce přitom brání couvnutí automobilu při rozjíždění a asistent pro jízdu z kopce pak omezuje otáčky motoru při jízdě ze svahu.

Systém monitorování okolí vozu "Area View"

Zpětná kamera

Díky zpětné kameře, která je součástí výbavy na přání, budete mít při couvání v rámci možností daných systémem lepší přehled o situaci za vozem. Obraz z kamery je v rámci prostoru snímaného jejím objektivem přenášen na displej infotainment systému. Vy tak můžete rozpoznat překážky, které byste jinak nezaregistrovali. Obraz ze zpětné kamery je navíc doplněn pomocnými liniemi, které Vám pomáhají správně odhadnout odstup od překážek. Další pomocné linie v obraze pak znázorňují dráhu pohybu Vašeho vozu Volkswagen při aktuálním natočení volantu. A jeden z pohledů, které lze u zpětné kamery zvolit, usnadňuje připojování přívěsu.

Asistent pro couvání s přívěsem "Trailer Assistent"

ACC a Front Assist

 

Efektivita

XDS+

Mějte vše stále pod kontrolou

 

Díky elektronické uzávěrce diferenciálu XDS+ si užijete více radosti při jízdě v zatáčkách. Při průjezdu zatáčkou je totiž přední kolo na vnitřní straně zatáčky cíleně přibrzďováno a je tak zabráněno jeho protáčení. Díky zlepšené trakci je přesnější také řízení. To Vám zajišťuje dokonalou kontrolu nad vozem při razantním způsobu jízdy. Pro modely vybavené silným motorem s výkonem 162 kW nebo 176 kW je elektronická uzávěrka diferenciálu XDS+ součástí sériové výbavy. Pro všechny ostatní modely je součástí výbavy na přání.

Motory

Užijte si velkou sílu při nízké spotřebě paliva.

Adaptivní regulace podvozku DCC

Modely Passat Alltrack s motorem o výkonu 162 kW  nebo 176 kW jsou sériově vybavené také adaptivní regulací podvozku DCC. Pro všechny ostatní modely se tato praktická výbava dodává na přání. Adaptivní regulace podvozku DCC zlepšuje prostřednictvím nastavitelných tlumičů pérování jízdní vlastnosti vozu. Systém Vám pomocí stisku tlačítka umožňuje zvolit sportovní, komfortní nebo normální nastavení podvozku. DCC permanentně reaguje na měnící se jízdní situaci a přizpůsobuje tomu charakteristku řízení, průběh zrychlování i brzdění. A protože se podle zvoleného nastavení mění i charakteristika řízení, můžete objevit zcela nové pocity z jízdy.

Systém "Start-Stop" a využívání energie uvolněné při brzdění.

Motor, který běží v situaci, kdy automobil stojí před semaforem na červenou, zbyteně spotřebovává energii. Z toho důvodu systém "Start Stop" vypne motor v okamžiku, kdy sundáte nohu z pedálu spojky. Při brzdění je pak uvolněná energie měněna na energii elektrickou, která je ukládána do baterie.

 

Komfort

Personalizace

Vaše auto si Vás pamatuje

Zejména v případech, kdy s Vaším vozem Passat Alltrack nejezdíte sami, znamená personalizace (sériová výbava) velký přínos pro komfort. Umožňuje totiž nastavení preferencí různých řidičů. Uživatel se přihluásí prostřednictvím kombinovaného přístroje vozu nebo je identifikován díky paměti klíče - "Key Memory". Poté jsou z paměti vyvolána individuální nastavení, která jsou také okamžitě zrealizována. Automaticky se tak nastaví např. klimatizace, zrcátka, osvětlení nebo jízdní profil. Vy tak najdete vše tak, jak jste si naposledy nastavili.

Sedadla

Přizpůsobte je Vašim zádům.

Head-up-Display

Zajistí dokonalý přehled

Hmotnost přívěsu/velikost zavazadlového prostoru

Díky zavazadlovéhomu prostoru, jehož maximální objem činí více než 1700 litrů, zvládne tento model velká i malá dobrodružství všedních dnů, mezi která může například patřit výlet s plnou horolezeckou výbavou.

 

 

 

 

S Passatem Alltrack se prostě můžete vydat vlastní cestou.

ROZMĚRY / BROŽURA CAR-NET

Máte zájem o vozidlo?

Kontaktní osoba
Tomáš Oharek photo
Tomáš Oharek

prodejce

tomas.oharek@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 142
Mob.: +420 606 641 380
David Klabusay photo
David Klabusay

Prodejce

david.klabusay@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 180
Mob.: +420 770 160 562

Kde nás najdete?

google map