Služby

Partneři vsetínského hokeje

Značka EURO CAR Zlín se po několika letech vrací mezi partnery legendárního hokejového klubu z Valašska. Vsetínský hokej v posledních letech sbírá opět úspěchy v rámci druhé nejvyšší hokejové soutěže v Česku. 6-ti násobný mistr české hokejové extraligy má i po letech v útlumu stále vysokou popularitu. Po sportovní stránce se může opřít o klubové ikony, které tomuto nejúspěšnějšímu moravskému hokejovému klubu pomáhají s návratem do nejvyšší české hokejové soutěže.

Partneři vsetínského hokeje

„Jsem rád, že jsme mohli navázat na historickou spolupráci. Vsetínský hokej je nejen na Moravě, ale i v rámci celé hokejové obce stále silnou a uznávanou značkou. Proto jsme se rozhodli, že se staneme partnerem mobility a naše logo spolu s vozy budou k vidění nejen na legendárním Lapači,“ uvedl ke spolupráci Miroslav Sanetrník, prokurista společnosti. U příležitosti uzavření spolupráce došlo i v areálu společnosti EURO CAR Zlín k předání prvního vozu Volkswagen Golf, který nese speciální a přitom lehce identifikovatelný polep, který vyjadřuje celou spolupráci. Klíče od vozu převzala ikona českého a slovenského hokeje Roman Stantien, který je hlavním trenérem hokejistů Vsetína. Při předání vozu poděkoval za startující spolupráci a dodal: „Vážíme si každého partnera, který nám je ochoten pomoci. Věřím proto, že se firmě EURO CAR Zlín podaří díky této spolupráci získat nové zákazníky z Valašska a budeme tak moci naši spolupráci i do budoucna rozvíjet.“  
 
V rámci spolupráce se logo společnosti EURO CAR Zlín objeví nejen na stadionu Lapač, ale bude i součástí dalších vzájemných aktivit, které společně s hokejovým klubem budeme připravovat a realizovat nejen vůči široké fanouškovské základně. Již nyní se na startu letní přípravy obě strany těší na vzájemnou spolupráci.

www.eurocarzlin.cz | www.hc-vsetin.cz

 

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Kontaktujte nás

E-mail