Služby

Nový Multivan přijíždí na scénu!

VOLKSWAGEN UŽITKOVÉ VOZY představil zbrusu nový Multivan.  Svým vzhledem Vás zaujme na první pohled. Velký prostor uvnitř vozu, Vám zajistí bezpečnou jízdu za jakékoliv situace. Pojďme si blíže představit jeho technické parametry.

- délka vozu v případě základní délky narostla o 70 mm

- šířka vozu bez zrcátek je nyní o 37 mm větší, se zrcátky je však užší než předchůdce

- došlo ke snížení celkové výšky o cca 70 mm bez negativního vlivu na výšku vnitřní (s panoramatickou střechou je vnitřní výška vyšší než u Multivanu 6.1)

- nově Multivan nabízí 470 l či 763 l zavazadlového prostoru při 7místné konfiguraci vozu (základní vs.dlouhá verze) až po 4053 l v případě 2místného uspořádání

Nová konstrukce modelu klade maximální důraz na bezpečí řidiče a jeho cestujících. Největší nároky na pasivní bezpečnost vozu (5* EuroNCAP budiž důkazem) doplněné nejnovějšími bezpečnostními asistenty, kteří nebývalou měrou využívají všech nejmodernějších technologií, to vše dělá z nového Multivanu nejbezpečnější vůz své třídy. Základem je u Multivanu tradičně vyvýšená pozice řidiče pro dokonalý přehled o provozu doplněná unikátní 360° kamerou Area View, která zobrazuje celé okolí vozu z ptačí perspektivy a  zajišťuje ještě snadnější manévrování v těsných ulicích velkoměsta.  Inteligentní světla IQ LED Matrix umožňují vykrývání jednotlivých světlených segmentů, a tedy trvalý provoz s dálkovými světly. Head-up display promítá důležité provozní údaje na čelní sklo.

S důrazem kladeným na podmínky a šetrnost k životnímu prostředí bude Multivan poprvé vybaven výkonným plug-in-hybridním pohonem eHybrid. Díky čistě elektrickém pohonu můžete docílit lokálně bezemisní jízdy např. po městě. Pokud jde ale o cestování na velké vzdálenosti je hybridní pohon Multivanu připraven k velkým výkonům, jichž dosáhne souhrou efektivního motoru TSI a výkonného elektromotoru. Maximální výkon hybridní soustavy je až 160 kW.

Překvapí Vás také prémiový soundsystem, který byl na míru vyvinutý pro tento model. Soundsystemem Harman Kardon v novém Multivanu hudbu neuslyšíte, ale zažijete. 14 vysokovýkonných reproduktorů vč. subwooferu a centrálního reproduktoru v kombinaci s 840 W zesilovačem se starají o optimální akustiku.

Podrobné informace Vám o novém modelu sdělí také prodejní tým na pobočce ve Zlíně.

Marcel Huňka

Prodejce užitkových vozů Volkswagen

 

 

 

 

Nový Multivan přijíždí na scénu!

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Kontaktujte nás

E-mail