Nový Multivan je tady

Nový Multivan je tady

Představujeme další milník v evoluci legendárního modelu Bulli, a to se zcela přepracovanou koncepcí. Každá generace oblíbené dodávky nabídla tu nejlepší odpověď na svou dobu a nový Multivan není výjimkou! Přesvědčí vysokou funkčností díky mimořádně snadno vyjímatelným jednotlivým sedadlům, vynikající každodenní praktičností, prvotřídním komfortem s panoramatickou skleněnou střechou a příkladnou hospodárností díky hybridnímu pohonu PHEV. 

Nový Multivan ale zaujme také z hlediska bezpečnosti a konektivity a v neposlední řadě také díky kamerovému systému 360° Area View. Jedná se o kompletně nový vůz, který Vám nabídne dokonalou praktičnost, ale navíc přidá skvělé jízdní vlastnosti a komfort umocněný těmi nejmodernějšími technologickými prvky, které Vám umožní cestovat maximálně hospodárně a bezpečně. Nový Multivan přijede na trh poprvé také jako eHybrid! Plug-in hybridní pohon je pro až sedmimístný Multivan ideálním řešením, protože kombinuje nulové lokální emise v městském provozu se schopností absolvovat jízdy na dlouhé vzdálenosti jen s minimem zastávek, například při cestách na dovolenou. 

Zbrusu nový Multivan bude zcela jistě psát opět skvělou historii a pevně věříme, že si upevní pozici jednoho z nejlepších užitkových vozů na trhu. Již nyní se těšíme na první kousky, které na našem showroomu budeme moci ukázat všem našim současným, ale i budoucím zákazníkům.

Máte dotazy? Chcete bližší informace? Jsme tady pro Vás. 

Ladislav Hurta
T: +420 577 057 180
M: +420 778 454 050
E: ladislav.hurta@eurocarzlin.cz

Specialista oprav po nehodách

Stali jsme se certifikovaným specialistou oprav po nehodách. Pokud se Vám stane dopravní nehoda, spolehněte se na nás. Postaráme se o Vás a o Váš vůz. více...

Rekonstrukce je za námi

Prodej užitkových vozů Volkswagen je již na svém původním místě jen s tím rozdílem, že vše nám září novotou. více...

Nový Tiguan Allspace

Prodloužená verze oblíbeného modelu Volkswagen Tiguan se představila v novém moderním kabátu. Seznamte se s novým Volkswagen Tiguan Allspace. více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!