Golf Sportsvan

Golf Sportsvan

Velkoprostorový Golf.

Je součástí rodiny Golf, avšak výjimečné postavení v ní se projevuje jak v jeho jménu, tak v jeho designu. Nový Golf Sportsvan se vyznačuje sportovním zevnějškem a prostorným interiérem.

Komfort

Prostorový zázrak na vysoké úrovni. Nový Golf Sportsvan nabízí spoustu místa pro celou rodinu i pro mnoho zavazadel. Díky zvýšené poloze sedadel navíc budete mít v průběhu jízdy lepší přehled a užijete si větší pohodlí při nastupování a vystupování.

Pro všechny Vaše aktivity nabízí spoustu prostoru.

Golf Sportsvan ukazuje svou skutečnou velikost zejména ve svém interiéru. Zde zaujmou inteligentní řešení, která nabízejí spoustu prostoru, jako např. flexibilní lavice zadního sedadla. Sportsvan se na přání přizpůsobí Vašim potřebám. Automobil Vás například prostřednictvím "Key Memory" pozná a naladí např. Vaši oblíbenou rozhlasovou stanici, nastaví klimatizaci a vyvolá Váš jízdní profil.

Zcela osobní. Plně automatický a designový.

Golf Sportsvan se na přání přizpůsobí Vašim potřebám. Automobil Vás prostřednictvím "Key Memory" pozná a naladí např. Vaši oblíbenou rozhlasovou stanici, nastaví klimatizaci a vyvolá Váš jízdní profil. Jízda v krásném prostředí. Design a výbava interiéru vozu Golf Sportsvan zaujme svou nadčasovou elegancí.

Pro více informací a dostupnosti modelu Golf Sportsvan kontaktujte náš prodejní tým osobních vozů Volkswagen.

Patrik Machala
T: +420 577 057 142
M: +420 606 641 380
E: patrik.machala@eurocarzlin.cz

 

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!