Novinky ze světa Volkswagen Užitkové vozy

Vážení zákazníci, opět Vám přinášíme novinky ze světa Volkswagen užitkové vozy.

Novinky ze světa Volkswagen Užitkové vozy photo
Podívejte se na naše březnové novinky. ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
  Volkswagen Užitkové vozy ONLINE VERZE  
 
  Novinky Volkswagen Užitkové vozy  
 
 
Úspěchy značky:
 
1. Nový Crafter zvítězil v anketě Fleet Derby – Flotila roku
1. Nový Crafter zvítězil v anketě Fleet Derby – Flotila roku
Volkswagen Crafter ovládl kategorii užitkových vozů do 3,5 tuny v letošním ročníku prestižní ankety Fleet Derby – Flotila roku, organizované magazíny Business Car a Flotila. Výsledky ankety o nejlepší firemní automobily a služby určuje internetové hlasování a odborná porota složená z fleetových manažerů. Letos bylo nominováno celkem 54 modelů. Nový Volkswagen Crafter se prosadil ve své kategorii užitkových vozů s celkovou hmotností do 3,5 tuny a obsadil první místo před modely Peugeot Traveller a Nissan Navara.
VÍCE
 
Aktuální akční nabídky:
 
2. S novými akčními modely GO! jsou Caddy a Transporter ještě atraktivnější
2. S novými akčními modely GO! jsou Caddy a Transporter ještě atraktivnější
Volkswagen Užitkové vozy rozšiřuje akční nabídku pro modely Caddy a Transporter o nové vstupní verze. Od března do června mohou zákazníci objednávat nejen vozy Caddy 1.2 TSI 62 kW ve verzi Trendline, ale i ve skříňovém provedení se zvýhodněním až 96 000 Kč vč. DPH. Dále také vozy Transporter KR 2.0 TDI 62 kW ve skříňové verzi a jako Kombi s velkým zvýhodněním až 189 000 Kč vč. DPH. V případě skříňového Transporteru je zvýhodnění podmíněno financováním a akční nabídka na tuto verzi je limitována omezeným počtem vozů. Vozy je možné objednávat již nyní.
VÍCE
 
3. Akční nabídka Protiúčet pokračuje i v letošním roce
3. Akční nabídka Protiúčet pokračuje i v letošním roce
Na celý letošní rok byla prodloužena platnost akční nabídky Protiúčet, kterou lze využít při pořízení všech akčních i neakčních modelů značky Volkswagen Užitkové vozy. Zákazníci, kteří poskytnou na protiúčet ojetý automobil a splní stanovené podmínky, získají bonus ve výši 20 000 Kč bez DPH, a to i nad rámec případné akční nabídky. Vykupovaný ojetý vůz nesmí být starší 10 let a zákazník nebo jeho příbuzný v přímé linii musí být jeho majitelem po dobu nejméně 6 měsíců.
VÍCE
 
 
Svět Volkswagen Užitkové vozy:
 
5. Martin Jakš odvedl v Pchjongčchangu životní výkony
5. Martin Jakš odvedl v Pchjongčchangu životní výkony
Volkswagen Užitkové vozy blahopřeje všem členům české reprezentace v běhu na lyžích ke skvělým výkonům na uplynulých olympijských hrách v korejském Pchjongčchangu. Nejlepším členem týmu byl Martin Jakš. Český běžkař, který usedá za volant vozu Volkswagen Caddy, vybojoval tři vynikající umístění v první desítce v různých běžeckých disciplínách a dosáhl tak nejlepšího individuálního výsledku na olympijských hrách ve své kariéře. Volkswagen Užitkové vozy je dlouholetým hlavním partnerem Svazu lyžařů České republiky.
VÍCE
 
 
 

Kde nás najdete?

google map