Novinky Volkswagen Užitkové vozy

Novinky Volkswagen Užitkové vozy - podzim 2018 photo
Aktuální novinky ze světa užitkových vozů‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
 
Novinky Volkswagen Užitkové vozy

Autorizovaný prodejce EURO CAR Zlín s.r.o.

Volkswagen Užitkové vozy  
 
 
Aktuální akční nabídky:
 
1. Kampaň „Moje cesta“ přináší výhodné financování
Volkswagen Užitkové vozy spouští kampaň „Moje cesta“, založenou na výhodném financování modelů Caddy, Caddy Alltrack, Transporter, Crafter a Amarok. Kompaktní Caddy s užitečnou hmotností až 945 kg lze pořídit s měsíční splátkou úvěru již od 4 250 Kč, Caddy Alltrack s vylepšenou trakcí pohonu všech kol 4MOTION přijde na 6 650 Kč měsíčně. Již 68 let je synonymem tradiční spolehlivosti a mimořádných užitných vlastností legendární Transporter, jehož služby lze využívat s měsíčními splátkami již od 7 590 Kč. Neúnavný Crafter, Mezinárodní dodávka roku 2017, nabízí pohon všech kol 4MOTION a nejmodernější asistenty za splátku již od 9 600 Kč měsíčně. V terénu nezastavitelný pick-up Amarok vyjde v rámci akční nabídky „Moje cesta“ na 10 850 Kč měsíčně.
VÍCE
 
2. Limitovaná akce: Caravelle již od 871 467 Kč bez DPH
Volkswagen Užitkové vozy připravil pro české zákazníky mimořádnou akční nabídku vybraných skladových vozů Caravelle Comfortline s motorem 2.0 TDI o výkonu 110 kW (150 k). Atraktivní všestranné MPV pro rodinu i firemní využití lze pořídit již od 871 467 Kč bez DPH (1 054 475 Kč včetně DPH). Pro český trh je za velmi výhodných podmínek k dispozici pouhých 21 vozidel. Na výběr jsou varianty s mechanickou převodovkou nebo s dvouspojkovou převodovkou DSG. I na vozy z této mimořádné akční nabídky platí prodloužená záruka 2+2 roky/200 000 km.
VÍCE
 
Svět Volkswagen Užitkové vozy:
 
3. Grand California hvězdou Caravan Salonu 2018
Volkswagen Grand California oslavil světovou premiéru na veletrhu Caravan Salon 2018 v Düsseldorfu. Zcela nový obytný automobil na základě Crafteru rozšiřuje nabídku značky Volkswagen Užitkové vozy o model šestimetrové kategorie s plnohodnotnou koupelnou a spací zónou v zadní části. Grand California bude k dispozici ve dvou verzích: 600 s originálním konceptem střechy (vnější délka 6,0 metru) a 680 s podélným dvojitým lůžkem ve spací zóně (vnější délka 6,8 metru). Atraktivní novinka pro náročné světoběžníky bude uvedena na trh na jaře 2019.
VÍCE
 
4. Jára Cimrman sází na Crafter
Volkswagen Užitkové vozy podporuje od května 2018 Divadlo Járy Cimrmana. V rámci tříletého partnerství byl divadelnímu souboru předán skříňový Crafter s motorem o výkonu 103 kW, pohonem předních kol, dlouhým rozvorem a supervysokou střechou, který slouží na zájezdech především k převozu kulis. Jára Cimrman tak již není pouze ležící a spící, ale také jezdící. Nesmrtelný Jára Cimrman se za volantem Crafteru vydal v září do Vamberku, Hradce Králové a Plzně. V říjnu zamíří do Ostravy, Valašského Meziříčí, Prostějova, Písku a Nymburku.
VÍCE
 
5. Ohlédnutí za akcí Volkswagen Fest 2018 na letišti Hosín
Letiště Hosín u Českých Budějovic hostilo během posledního srpnového víkendu Volkswagen Fest. Třetí mezinárodní sraz automobilů značky Volkswagen, organizovaný Volkswagen clubem, nabídl účastníkům atraktivní program, který zahrnoval mimo jiné sprinty na letištní ploše, soutěž o nejhezčí vozidla srazu s komentovanou přehlídkou na nájezdové rampě, výstavu historických i současných modelů Volkswagen, testovací jízdy s novými modely od Touaregu až po Amarok a koncert kapely Ready Kirken.
VÍCE
 
 
 
 
 

Kde nás najdete?

google map