Novinky Volkswagen užitkové vozy

Rádi bychom Vám touto formou přinesli pár novinek ze světa Volkswagen užitkové vozy.

Novinky Volkswagen užitkové vozy photo

Úspěchy značky:

Rok 2017 přinesl dvouciferný růst
Značka Volkswagen Užitkové vozy uzavřela loňský rok na českém trhu s úspěšnou bilancí. V kategoriích M1 a N1 bylo registrováno celkem 6072 vozidel, což představuje meziroční nárůst o 15,8 % a podíl na trhu 16,7 %. Volkswagen Užitkové vozy tak upevnil své postavení jedničky na českém trhu. Velké poptávce českých zákazníků se v loňském roce těšily všechny modelové řady. Bestseller T6 dosáhl s 2724 registracemi nárůstu o 1,7 %, druhé místo obsadil kompaktní Caddy s 2330 registracemi (+28,0 %). Skvělého přijetí se dočkal nový Crafter se 746 registracemi (+39,7 %) i šestiválcový Amarok (272 registrací; +30,8 %).

Amarok je Mezinárodním pick-upem roku 2018 
Šestiválcový pick-up Volkswagen Amarok přesvědčil o svých výjimečných vlastnostech a schopnostech mezinárodní odbornou porotu soutěže Van of the Year a obdržel od ní prestižní ocenění „International Pickup Award 2018“ (IPUA 2018). Volkswagen Amarok tak zopakoval své vítězství v této soutěži z roku 2010 a je jediným modelem, který se může pyšnit dvěma tituly IPUA. Amarok je podle hodnocení poroty „prvotřídním dříčem“ s čistým designem, mimořádnými užitnými vlastnostmi, komfortem a výkonným poháněcím ústrojím.

Aktuální akční nabídky:

Caddy lze nyní pořídit ještě výhodněji
Volkswagen Užitkové vozy rozšiřuje akční nabídku On-Top pro modelovou řadu Caddy. Osobní varianty Caddy Trendline a Caddy Maxi Trendline pořídíte s finančním bonusem 25 000 Kč bez DPH (Trendline), pro Caddy Life a Caddy Maxi Life činí zvýhodnění dokonce 30 000 Kč bez DPH. Zájemci o skříňové vozy Caddy si mohou na přání objednat klimatizaci „Climatic“ za akční cenu 10 000 Kč bez DPH, což představuje zvýhodnění pro zákazníka ve výši 24 530 Kč bez DPH.

Akční nabídka On-Top také pro nový Crafter
Dokonalý výhled z vozu je zásadním předpokladem bezpečné jízdy. Nový Crafter lze proto objednat s nejmodernějšími světlomety LED, které zaručují optimální osvětlení vozovky za všech provozních podmínek. Vzhledově atraktivní světlomety LED lze i v roce 2018 pořídit za akční cenu 10 000 Kč bez DPH. Zákazník tak ušetří 13 953 Kč bez DPH. Toto zvýhodnění je navíc možné kombinovat s mnoha dalšími zvýhodněnými nabídkami, o nichž Vás bude ochotně informovat při osobním jednání Váš prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy.

Svět Volkswagen Užitkové vozy:

Nová lyžařská sezona v plném proudu
Značka Volkswagen Užitkové vozy nemohla jako hlavní partner Svazu lyžařů České republiky a populárního seriálu běžeckých závodů pro celou rodinu SkiTour chybět u zahájení nové lyžařské sezony, která je již v plném proudu. Fanoušci běhu na lyžích mají již první závod letošní sezony SkiTour za sebou. Po Bedřichovském NLM bude 20. ledna následovat Kašperská 30, poté v týdenních intervalech Karlovská 50, Orlický maraton, legendární Jizerská 50 a závěrečný JeLyMan. Fanoušci mohou soutěžit s Českou televizí v rámci studia SkiTour o zapůjčení automobilu značky Volkswagen Užitkové vozy na víkend.

Kde nás najdete?

google map