Novinky Volkswagen Užitkové vozy

Novinky ze světa Volkswagen Užitkové vozy - léto 2018 photo

 

 


Letní novinky ze světa užitkových vozů ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌&n bsp;‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌&nb sp;‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌&nbs p;‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
 
Novinky Volkswagen Užitkové vozy

Autorizovaný prodejce EURO CAR Zlín s.r.o.

Volkswagen Užitkové vozy  
  ONLINE VERZE
 
Aktuální akční nabídky:
 
1. Nenechte si ujít Multivan ve výhodné edici Trendline GO!
1. Nenechte si ujít Multivan ve výhodné edici Trendline GO!
Je těžké se rozhodovat, když to naše srdce táhne opačným směrem než rozum. To však neplatí pro novou akční edici Multivan Trendline GO!, která dává prostor jak srdci, tak rozumu. Na argumenty, které hovoří ve prospěch této novinky, by nestačil ani velkorysý vnitřní prostor akčního Multivanu s pěti až sedmi sedadly. Za mimořádně atraktivní vstupní cenu 799 000 Kč včetně DPH obdržíte všestranný automobil s rozsáhlou výbavou, zaručující vysokou úroveň komfortu, praktičnosti a bezpečnosti, včetně prodloužené záruky na 2+2 roky/200 000 km.
VÍCE
 
2. Klimatizace nebo výhodný bonus pro modely T6 a Caddy
2. Klimatizace nebo výhodný bonus pro modely T6 a Caddy
Volkswagen Užitkové vozy prodlužuje platnost zvýhodněné nabídky On-Top pro modely Caddy a Transporter i na druhou polovinu roku. Do skříňového Caddy je k dispozici klimatizace „Climatic“ zdarma, modely Caddy Trendline a Caddy Life (včetně verzí Maxi) lze pořídit s atraktivním finančním bonusem 15 000 Kč, resp. 20 000 Kč bez DPH. V modelové řadě T6 se nabídka On-Top vztahuje na skříňový Transporter a Transporter Kombi. V obou případech obdrží zákazník klimatizaci „Climatic“ za zvýhodněnou cenu a to již od 1,- Kč dle typu klimatizace.
VÍCE
 
Svět Volkswagen Užitkové vozy:
 
3. Volkswagen Užitkové vozy 

znovu na náplavce
3. Volkswagen Užitkové vozy znovu na náplavce
Stejně jako v minulém roce se Volkswagen Užitkové vozy i letos zúčastní výstavy Auta na náplavce, která se uskuteční ve dnech 30. srpna až 2. září na obou březích Vltavy mezi Palackého a Železničním mostem. Přijďte se seznámit s legendárním kempovacím modelem Volkswagen California a jeho mladším bratrem Caddy Beach. Třešničkou na dortu bude nezastavitelný šestiválcový pick-up Amarok v atraktivní výbavové linii Aventura. Budeme se na vás těšit!
VÍCE
 
4. California XXL bude hvězdou Caravan Salonu v Düsseldorfu
4. California XXL bude hvězdou Caravan Salonu v Düsseldorfu
Na přelomu srpna a září se uskuteční tradiční Caravan Salon v Düsseldorfu a jeho návštěvníci se mohou těšit na výjimečnou světovou premiéru v expozici značky Volkswagen Užitkové vozy. Výrobce nejoblíbenějšího kempinkového vozidla na světě totiž v Düsseldorfu představí nový model California XXL na základě modelu Crafter. Všestranný automobil s vysokou střechou, spací zónou v zadní části, kuchyňkou a koupelnou včetně sprchového koutu a WC přebírá osvědčená řešení legendárního modelu California. Navíc k nim přidává řadu užitečných inovací pro příjemný život na cestách a ještě více prostoru pro vaše pohodlí.
VÍCE
 
5. Transportersraz 2018 si nenechalo ujít více než 700 fanoušků řady T
5. Transportersraz 2018 si nenechalo ujít více než 700 fanoušků řady T
Druhý červnový víkend byl zasvěcen Transporterům všech generací. Do Autokempinku Strážnice přijelo 229 vozů T1 až T6 a s nimi 719 velkých i malých fanoušků tohoto kultovního modelu. Již 14. ročník Transportersrazu, organizovaný Transporterclubem za podpory českého importéra, se nesl ve sportovním duchu. Hvězdami doprovodného programu byli úspěšní čeští sportovci v čele s Antonínem Panenkou, Martinem Jakšem, Petrem Korbelem a Petrem Fulínem. Podívejte se do fotogalerie facebookového profilu značky Volkswagen Užitkové vozy, jak si účastníci vedli v jednotlivých sportovních disciplínách.
VÍCE
 
Vaši e-mailovou adresu jsme použili na základě Vámi uděleného souhlasu, který jste projevil(a) při objednání katalogu, testovací jízdy apod. na internetových stránkách https://www.vw-uzitkove.cz/

Nechcete-li od nás dostávat informace e-mailem, odhlaste se prosím zde.
 
Autorizovaný prodejce EURO CAR Zlín s.r.o.
Vizovická 4097
760 01 Zlín
Internet: http://www.eurocarzlin.cz
e-mail: pavel.sedlacek@eurocarzlin.cz
infolinka: +420 577 057 180

© Volkswagen 2018
 

Kde nás najdete?

google map