Novinky na scéně

Novinky na scéně

Trh s osobními vozy si prochází díky pandemii koronaviru velmi složitým obdobím, ale výrobce to ani přes tento neutěšený a nepříznivý stav nezastavilo v tom, aby plánované novinky uvedli na trh. Produktové cykly jednoltivých modelů jsou dlouhodobě nastavené proto jsme rádi, že mezi novinkami vidíme například první čistě elektrické SUV Volkswagen ID.4, modernizované SUV Tiguan, nové hybridné modely Touareg a nejvýkonější Golf GTI Clubsport.

ID.4
první čistě elektrické SUV automobilky Volkswagen doplňuje řadu modelů z rodiny ID. Zcela nový model bude k dispozici již na počátku roku 2021 na našem showroomu, a Vy ho tak budete moci prozkoumat od A do Z.

Facelift Tiguan
nejoblíbenější a nejprodávanější SUV v Evropě Volkswagen Tiguan vstoupil do podzimu ve značně modernizovaným kabátě. Nové světlomety, nové prvky ve výbavě, důraz na konektivitu a mnohé další prvky dělají z Tiguanu velmi popůlární vůz, který je spolehlivým a praktickým společníkem na cesty a dobrodružné výpravy.

Golf GTI Clubsport
osmá generace ikony Golf přichází s modelem Golf GTI Clubsport. Jde o nejvýkonější Golf současné generace, na který bude na trh uveden. Tento model je určen pro skutečné fajnšmekry, kteří si budou chtít osedlat 300 koňový Golf a užít si neskutečné jízdní vlastnosti a probudit v sobě sportovního ducha.

Touareg R a Touareg eHybrid
silný a sebevědomý, takové je SUV Volkswagen Touareg. Nové hybridné modely posouvají toto SUV ještě výš v pomyslném žebříčku luxusních vozů. Pokud máte zájem o výkonné hybridní SUV vsaďte na legendární Touareg, zanecháte impozantní dojem.

Výčet novinek je poměrně značný a my Vám popisujeme pouze zlomek informací. Máte-li zájem a chuť se dozvědět více, zastavte se u nás. U dobré kávy Vám náš prodejní tým poskytne maximum informací nejen o daném modelu, ale i o jeho náběhu do výroby, tak i podmínky financování. Kontaktujte naše prodejce:

Tereza Kubíčková
M: + 420 770 160 569
E: tereza.kubickova@eurocarzlin.cz

Patrik Machala
M: +420 606 641 380
E: patrik.machala@eurocarzlin.cz

Michael Pavlis
M: +420 778 538 430
E: michael.pavlis@eurocarzlin.cz

Jedeme dál! Postaráme se o Vás.

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat, že i nadále jsme tady pro Vás i přes veškerá omezení nařízená Vládou ČR. Nenecháme Vás v tom. více...

Zima se blíží. Servis volá.

Ve zpětném zrcátku vidíme, že se pomalu, ale jistě přibližuje zima. Proto bychom Vás chtěli informovat, že je nejvyšší čas objednat přezouvání pneumatik a prohlídku vozu. více...

Nové SUV Volkswagen ID.4

První elektrické SUV značky Volkswagen je dalším členem rodiny modelů ID. Nový model ID.4 přináší čistou mobilitu pro nezpevněné silnice nebo pro městskou džungli. více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!