Novinky na scéně

Novinky na scéně

Trh s osobními vozy si prochází díky pandemii koronaviru velmi složitým obdobím, ale výrobce to ani přes tento neutěšený a nepříznivý stav nezastavilo v tom, aby plánované novinky uvedli na trh. Produktové cykly jednoltivých modelů jsou dlouhodobě nastavené proto jsme rádi, že mezi novinkami vidíme například první čistě elektrické SUV Volkswagen ID.4, modernizované SUV Tiguan, nové hybridné modely Touareg a nejvýkonější Golf GTI Clubsport.

ID.4
první čistě elektrické SUV automobilky Volkswagen doplňuje řadu modelů z rodiny ID. Zcela nový model bude k dispozici již na počátku roku 2021 na našem showroomu, a Vy ho tak budete moci prozkoumat od A do Z.

Facelift Tiguan
nejoblíbenější a nejprodávanější SUV v Evropě Volkswagen Tiguan vstoupil do podzimu ve značně modernizovaným kabátě. Nové světlomety, nové prvky ve výbavě, důraz na konektivitu a mnohé další prvky dělají z Tiguanu velmi popůlární vůz, který je spolehlivým a praktickým společníkem na cesty a dobrodružné výpravy.

Golf GTI Clubsport
osmá generace ikony Golf přichází s modelem Golf GTI Clubsport. Jde o nejvýkonější Golf současné generace, na který bude na trh uveden. Tento model je určen pro skutečné fajnšmekry, kteří si budou chtít osedlat 300 koňový Golf a užít si neskutečné jízdní vlastnosti a probudit v sobě sportovního ducha.

Touareg R a Touareg eHybrid
silný a sebevědomý, takové je SUV Volkswagen Touareg. Nové hybridné modely posouvají toto SUV ještě výš v pomyslném žebříčku luxusních vozů. Pokud máte zájem o výkonné hybridní SUV vsaďte na legendární Touareg, zanecháte impozantní dojem.

Výčet novinek je poměrně značný a my Vám popisujeme pouze zlomek informací. Máte-li zájem a chuť se dozvědět více, zastavte se u nás. U dobré kávy Vám náš prodejní tým poskytne maximum informací nejen o daném modelu, ale i o jeho náběhu do výroby, tak i podmínky financování. Kontaktujte naše prodejce:

Tereza Kubíčková
M: + 420 770 160 569
E: tereza.kubickova@eurocarzlin.cz

Patrik Machala
M: +420 606 641 380
E: patrik.machala@eurocarzlin.cz

Michael Pavlis
M: +420 778 538 430
E: michael.pavlis@eurocarzlin.cz

Nový Tiguan Allspace

Prodloužená verze oblíbeného modelu Volkswagen Tiguan se představila v novém moderním kabátu. Seznamte se s novým Volkswagen Tiguan Allspace. více...

Každé auto v RICHTIG kvalitě

Pouze u EURO CAR Zlín na Vás čeká pestrá nabídka ojetých vozů z programu Das WeltAuto. Vyberte si jednu z našich poboček a naši prodejci se o Vás postarají. více...

Partneři vsetínského hokeje

EURO CAR Zlín se stal oficiálním partnerem mobility hokejového klubu VHK Robe Vsetín. Spolupráce je uzavřena na hokejovou sezónu 2021/2022. více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!