Služby

logo

Nové SUV kupé Taigo nyní zakoupíte i u nás v EURO CARU.

Nový model koncernové značky Volkswagen je tady! Taigo, se vyznačuje klesající linií střechy ve stylu kupé a vyšší polohou sedadel. Jeho moderní charakter je patrný nejen z elegantních tvarů karoserie, ale také z široké nabídky inteligentních a komfortních asistenčních systémů. Na přání lze výbavu malého vozu rozšířit o černě lakovanou střechu, velké panoramatické posuvné střešní okno nebo vyspělé technologie, mezi než patří IQ.DRIVE Travel Assist s funkcí částečně automatizované jízdy. Základní cena nového modelu Taigo s motorem 1.0 TSI o výkonu 70kW/95 k s pětistupňovou přímo řazenou převodovkou činí 484 900 Kč.

Volkswagen tak rozšiřuje svoji nabídku v segmentu malých vozů, v němž byly dosud zastoupeny modely Polo a T-Cross. Nový model Vás zaujme elegancí a dynamikou díky nevšedně tvarované karoserii s atraktivními proporcemi a velkými koly o průměru až 18 palců. Při pohledu zvenku padne do oka také souvislý světelný pruh na zádi, který propojuje zadní LED svítilny. Vůz může být navíc vybaven světlomety IQ.LIGHT LED Matrix včetně světelné lišty na masce chladiče (dodávají se sériově pro výbavovou linii Style), které poskytují ještě více komfortu, zvyšují ŕoveň bezpečnosti a dodávají přídi ostřejší rysy.

Dominantou interiéru je sériově dodávaný Digital Cockpit spolu s novou generací informačních a zábavních systémů (MIB). Obě jednotky jsou horizontálně uspořádané a tvoří jeden digitální celek umístěný vysoko v jedné rovině. Digital Cockpit ohromí barevným displejem s vysokým rozlišením a úhlopříčkou více než 20 cm. Řidič má díky němu na očích všechny důležité informace. Na přání si mohou zákazníci objednat Digital Cockpit.

Nový model Taigo je nabízen ve třech variantách se čtyřmi výbavovými liniemi. Ve výbavové linii "Life" je sériově zahrnut multifunkční volant, asistent s funkcí nouzového brzdění "Front Assist". Tato verze může být poháněna jednotkou TSI o výkonu 70kW a 5stupňovou přímo řazenou převodovkou nebo výkonější 81kW jednotkou s 6stupňovou manuální nebo 7 stupňovou automatickou převodovkou. Expresivně se prezentuje výbavová linie "Style", která nabízí ještě širší možnosti. Její rozsáhlá sériová výbava zahrnuje například bezdrátový App Connect včetně App Connect Wireless pro Apple CarPlay, parkovací senzory, zpětnou kameru, automatickou 2zónovou klimatizaci, infotainment Ready2Discover. Zákazníci, kteří upřednostňují sportovní jízdu, je zde výbavová linie "R-Line", která je definovaná dolů protaženým předním nárazníkem "R-Line", difuzorem na zádi, leskle černými sportovními kontrastními prvky a většími koly (o průměru až 18 palců).

Pro všechny linie lze objednávat panoramatické posuvné a výklopní střešní okno, které se pne nad téměř celým interiérem. Podrobné informace o novém modelu Vám poskytne také náš prodejní tým ve Zlíně v EURO CARU.

Tereza Kubíčková

vedoucí prodeje osobních vozů Volkswagen

 

Marek Martykán

prodejce osobních vozů Volkswagen

 

Michael Pavlis

prodejce osobních vozů Volkswagen
Nové SUV kupé Taigo nyní zakoupíte i u nás v EURO CARU.

Oblíbené

Nejdříve si musíte vybrat své oblíbené auto.

Odeslání oblíbených vozů
na e-mail

Pozvánka

Dovolujeme si Vás pozvat na Sladké probuzení do našeho autosalonu EURO CAR Zlín. 

20.3.2023 - 24.3.2023
od 7:00 do 10:00 hod.

Těšíme se na Vás.


Kontaktujte nás

E-mail