Koncernová značka Volkswagen spustila předprodej nového modelu Polo GTI

Koncernová značka Volkswagen spustila předprodej nového modelu Polo GTI

Decentní design nového modelu se odlišuje od ostatních verzí modelu Polo typickými prvky modelů GTI. Nejvyšší úroveň bezpečnosti zajišťují inovativní asistenční systémy. Cena modernizovaného malého vozu pro fanoušky sportovní jízdy byla stanovena na 670 900 Kč a zahrnuje rozsáhlou sériovou výbavu. Nové Polo GTI stanovuje ve své třídě měřítka podmanivými výkony, vyspělou technikou a dokonale vyváženým sportovním charakterem. Nejvyšší úroveň bezpečnosti zajišťují inovativní asistenční systémy. "Nové Polo GTI vstupuje do boje o zákazníky ve skvělé formě z pole position", říká Patrik Fejtek, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika.

Sériová výbava byla v porovnání s výbavovou linii Life významně rozšířena. Její součástí jsou mimo jiné 17" kola Milton Keynes z lehké slitiny, automatická klimatizace Climatronic, ambientní osvětlení interiéru včetně osvětlení prostoru pro nohy LED diodami, sportovní sedadla vpředu, informační a zábavní systém Ready2Discover a App - Connect pro bezdrátovou konektivitu, světlomety IQ.LIGHT LED Matrix propojené osvětlenou horizontální ozdobnou LED lištou, zadní LED svítilny s dynamickými ukazateli směru, asistenční systémy Travel Assist, Lane Assist a adaptivní tempomat ACC, parkovací senzory Park Pilot, volič jízdních režimů, elektronická uzávěrka diferenciálu XDS a červeně lakované třmeny kotoučových brzd.

Náročnější zákazníci si mohou nové Polo GTI rozmanitě individualizovat.

Podrobnější informace Vám sdělí také náš prodejní tým na pobočce ve Zlíně.

KONTAKTY ZDE .

 

Koncernová značka Volkswagen představila nový E-shop.

Moderní design, jednoduchý výběr, intuitivní ovládání webu. více...

Koncernová značka Volkswagen spouští novou informační platformu zaměřenou na budoucnost mobility

Nové mezinárodní webové stránky nabízejí reportáže, rozhovory a podrobné technické informace o budoucnosti mobility. více...

První SUV - kupé Volkswagen Taigo přijíždí na scénu.

Prostorově výrazné a na první pohled zcela zapamatovatelné, to je nové Taigo. více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!