It´s Audi time u EURO CAR Zlín

It´s Audi time u EURO CAR Zlín

Audi sezónní servisní nabídka přichází právě teď, abyste měli dost času připravit své Audi na zimní měsíce. Je tu pro Vás náš odborně vyškolený tým, precizně zpracované originální díly, dokonale funkční příslušenství, kompletní služby Audi Pneuservisu se širokou nabídkou zimních pneumatik s tříletou PneuGarancí. Využijte naše profesionální servisní služby a užijte si bez obav každou cestu. It‘s Audi time. My se staráme a Vy si užíváte.

Před zimou Vám prověříme funkčnost nejvíce zatěžovaných součástí Vašeho Audi, jako jsou např. brzdy, osvětlení, podvozek, akumulátor, klimatizace nebo kola. Prohlídka je zakončena zkušební jízdou. V naší nabídce také originální příslušenství AUDI ať už nové zimní komplety nebo střešní boxy. Navíc pro majitele vozů starších 5 let servisní úkony za zvýhodněné ceny. Celkovou nabídku v rámci zimní servisní akce najdete ZDE.

Neváhejte a objednejte Vaše Audi na prohlídku k nám. Kalendáře se nám plní, proto na nic nečekejte a už nyní si rezervujte termín zimní servisní prohlídky. 

Servis Audi tým volejte na 577 057 100 nebo pište na servis@eurocarzlin.cz   

Originální příslušenství Audi se zvýhodněním

Přemýšlíte o vhodném originálním příslušenství Audi pro letní měsíce? Zvolte nosič jízdních kol, příčníky nebo držák kajaku s 30% slevou právě nyní jen v EURO CAR Zlín. více...

Dezinfekce klimatizace právě teď

Se zvyšujícími se teplotami vzduchu se zvyšují nároky na Vaši klimatizaci. Věděli jste, že právě zde číhá řada nástrah v podobě virů a bakterií? více...

Audi STK zdarma

Zdarma, rychle, bez starostí. Využijte svůj náskok díky Audi i při zákonné technické kontrole. více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!