Nový Golf Sportsvan

Golf Sportsvan photo

Velkoprostorový Golf.

Je součástí rodiny Golf, avšak výjimečné postavení v ní se projevuje jak v jeho jménu, tak v jeho designu. Nový Golf Sportsvan se vyznačuje sportovním zevnějškem a prostorným interiérem.

 

 

Komfort

Prostorový zázrak na vysoké úrovni. Nový Golf Sportsvan nabízí spoustu místa pro celou rodinu i pro mnoho zavazadel. Díky zvýšené poloze sedadel navíc budete mít v průběhu jízdy lepší přehled a užijete si větší pohodlí při nastupování a vystupování.

 

 

Koncepce prostoru

Pro všechny Vaše aktivity nabízí spoustu prostoru.

Nový Golf Sportsvan ukazuje svou skutečnou velikost zejména ve svém interiéru. Zde zaujmou inteligentní řešení, která nabízejí spoustu prostoru, jako např. flexibilní lavice zadního sedadla.

 

Personalizace

Zcela osobní. Plně automatický.

Nový Golf Sportsvan se na přání přizpůsobí Vašim potřebám. Automobil Vás prostřednictvím "Key Memory" pozná a naladí např. Vaši oblíbenou rozhlasovou stanici, nastaví klimatizaci a vyvolá Váš jízdní profil.

 

Design

Jízda v krásném prostředí. Design a výbava interiéru vozu Golf Sportsvan zaujme svou nadčasovou elegancí.

Velký zavazadlový prostor

Více místa. Méně stresu při nakládání.

Po sklopení sedáků a opěradel zadního sedadla získáte několika snadnými úkony velkou ložnou plochu. Společně s variabilní podlahou pak vytvoříte zcela rovnou plochu, která Vám značně usnadňuje nakládání i vykládání těžkých předmětů.

 

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno

Zapomeňte na uniformitu a pozvěte dovnitř slunce.

Interiér zalitý světlem si můžete užívat nejen při slunečných dnech, ale i tehdy, když je slunce schované za mraky. Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno s elektrickým ovládáním, které se dodává na přání, zajistí v novém voze Golf Sportsvan ještě příjemnější světelnou atmosféru.

 

 

LED světlomety

Vynikající světelné podmínky dokonce i před automobilem.

Volitelné LED světlomety umocní kvalitu designu nového vozu Golf Sportsvan. Mají nízkou spotřebu energie. Navíc spektrální charakteristika jimi vyzařovaného světla je podobná spektru světla denního, a proto jsou velmi příjemné pro oči.

 

 

 

CENÍK / KATALOG ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ / CENÍK ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ / BROŽURA CAR-NET

Máte zájem o vozidlo?

Kontaktní osoba
Tomáš Oharek photo
Tomáš Oharek

prodejce

tomas.oharek@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 142
Mob.: +420 606 641 380
Leoš Duda photo
Leoš Duda

prodejce

leos.duda@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 110
Mob.: +420 770 160 569

Kde nás najdete?

google map