Golf

Golf

Klasický Golf

sportovní, dynamický a nápadný. Okouzlující design nového vozu Golf bude splňovat vysoké nároky - jak se sluší na zakladatele své třídě.

Dynamika, která je v harmonii s elegancí.

Na první pohled je patrné, že se jedná o Golf - jen ještě s výrazně krásnějším a sebejistějším projevem tak, jako ostatně každná generace tohoto modelu - od nově navržených světlometů, nárazníků a dynamické mřížky chladiče až po zadní difuzor a markantní zadní světla s LED technologií.

Užijte si větší prostor pro komfort.

Prostor, který je v harmonii s komfortem, v harmonii s kvalitou i v harmonii s novými technologiemi. To vše na Vás čeká uvnitř nového vozu Golf a má to pouze jeden účel: zajistit, aby každá Vaše jízda byla maximálně pohodlná a uvolněná.

Efektivita

Benzinové TSI motory i naftové TDI motory jsou optimalizované tak, aby vyjívely vysokou sílu při nízké spotřebě paliva, a jsou tak zárukou radosti z jízdy. Alternativou je pak motor TGI, který je stejně dynamický a navíc je šetrný k životnímu prostředí, protože ke svému pohonu může používat stlačený zemní plyn. I tohle TSI má modrou šetřivou verzi BlueMotion.  Více síly Volkswagen naopak nadělil sportovnímu provedení GTI. Když válce odpočívají, můžete ušetřit palivo. V případě snížené potřeby výkonu jen obtížně zjistíte, že motor běží poze na dva válce. To je možné díky systému aktivního vypínání válců, který tak umožňuje podstatně snížit spotřebu paliva.

Uvnitř sedmé řady proběhla menší revoluce. Pryč jsou fyzická tlačítka, na řadu přicházejí gesta. Rozložení palubky je stejné, novou dominantou jsou však větší obrazovky multimediálních systémů – základní Composition Media má 6,5 palce, příplatková Discover Media 8 palců a vrcholná verze Discover Pro 9,2 palce. Ta nabídne vedle hlasového asistenta právě ovládání gesty. Například při listování telefonním seznamem není nutné sahat na displej, postačí před ním mávnout rukou. 

Další informace o systému Car-Net - Volitelné softwarové rozhraní Car-Net App-Connect umožňuje pohodlné připojení Vašeho chytrého mobilního telefonu k rádiu "Composition Media" nebo navigačnímu systému "Discover Media", resp. "Discover Pro", které jsou součástí výbavy na přání. Díky tomu je možné prostřednictvím dotykového displeje infotainment systému ovládat vybrané aplikace, které běží na Vašem chytrém mobilním telefonu. Výhoda však nespočívá pouze v jednoduchém ovládání. Celá řada aplikací může zpracovávat informace získané z automobilu a nabízí Vám tak další užitečné nebo zábavní funkce.

Brzda, plyn, brzda, plyn?

Už ne. Modernizovaný Golf se pyšní asistentem pro jízdu v kolonách. Následuje vozidlo jedoucí vpředu a automaticky přitom v rámci daných možností a do rychlosti 60 km/h ovládá pedály plynu a brzdy, řidič však nadále bude muset mít ruce na volantu. Využívá osvědčené funkce, jako je například automatická regulace odstupu ACC nebo asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu Lane Assist, a umožňuje tak komfortní popojíždění ve váznoucí dopravě. A vylepšená je i funkce automatického brzdění Front Assist, která rozpozná i chodce.

Pro více informací a dostupnosti modelu Golf sedmé generace kontaktujte náš prodejní tým osobních vozů Volkswagen.

Patrik Machala
T: +420 577 057 142
M: +420 606 641 380
E: patrik.machala@eurocarzlin.cz

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!