Dezinfekce klimatizace právě teď

Dezinfekce klimatizace právě teď

Dezinfekci klimatizace řada řidičů podceňuje, ale právě v tomto složitém období je tato dezinfekce skutečně na místě. Nechcete přece ve svém voze vozit černé pasažéry v podobě virů a bakterií, které tak mohou riskovat zdraví nejen Vaše, ale celé osádky ve vozidle. Právě teď si můžete domluvit dezinfekci klimatizaci za 599,- vč. DPH u svého autorizovaného servisního partnera EURO CAR Zlín. 

Moderní manuální nebo automatické klimatizace jsou již nyní nezbytnou součástí nového vozu. Vliv na zdraví nehrozí ani tak od samotného zařízení, jako od jeho nesprávného používání a v jeho nedostatečné péči. Pryč jsou mýty o škodlivosti klimatizace. Ochlazení ve voze je v horku naopak přínosné, je prokázáno, že se zlepšuje koncentrace řidiče a například u dětí nehrozí přehřátí například v situacích, kdy v tropických teplotách stojíte v kolonách. Naopak moderní kabinové filtry a možnost použít s klimatizací co nejčastěji i recirkulaci vzduchu vytvářejí ve voze čistější prostředí, což pomáhá nejen alergikům, ale všem, například ve znečištěných městech. V souvislosti s dezinfekcí svým zákazníkům doporučujeme provést i samotný servis klimatizace, který je podstatný pro celkovou funkčnost a životnost klimatizační jednotky.

Už máte svůj termín pro dezinfekci klimatizace? Pokud ne, volejte na 577 057 100 nebo pište na servis@eurocarzlin.cz a objednejte se včas.
Svěřte svůj vůz odborníkům, kterým záleží nejen na technickém stavu Vašeho vozu, ale i Vašem zdraví.    
 

Mějte na 5 let vystaráno!

Máme pro Vás skvělou nabídku servisních balíčků od Volkswagenu s platností až 5 let! Platí pro všechny vozy Volkswagen s nájezdem do 20 000 Km. více...

Volkswagen STK Service

Blíží se Vám termín STK a Vy byste chtěli mít o tuto starost míň? Využijte službu Volkswagen STK Service zdarma! více...

Plus Plán

S poukazy z Plus plánu ušetříte nemalé finanční prostředky. více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!