Audi eScooter

Audi eScooter

Konceptem nové elektrokoloběžky reaguje Audi na trend využívání různých způsobů mobility ve městě a Vy teď máte možnost také se na tom podílet. Pro poslední etapu k dojetí do cíle nebo k poznávání měst i krajiny můžete využít svou vlastní elektrokoloběžku Audi s pohonem od značky Segway, a získat tak zážitek z jízdy, který Vám přinese emocionálně fascinující zážitek z jízdy, na který budete dlouho vzpomínat. S cenou již od 23 990 Kč.

Akční rádius elektrokoloběžky činí až 65 km a její maximální rychlost cca 20 km/h, a tak nestojí výletu za relaxací už nic v cestě. Bezdušové pneumatiky umožňující jízdu v různých terénech a zajišťují bezpečné a stabilní jízdní vlastnosti. Rychlost jízdy, jízdní režim, stav baterie i konektivitu bluetooth můžete pohodlně zjistit z plně barevného informačního displeje. Pro přepravu v autě nebo autobuse lze elektrokoloběžku složit.

Elektrokoloběžka Audi s pohonem od značky Segway byla speciálně vyvinuta pro evropskou silniční dopravu, je vybavena dobře viditelným LED předním, brzdovým a zadním světlem a je jedním z prvních modelů svého druhu, který získal homologaci pro silniční provoz v Evropě.

Máte zájem o značku Audi? Stačí kontaktovat naše prodejce dílů a příslušenství, kteří Vám koloběžku objednají a vy pak můžete trávit čas poznáváním krás nejen ve Zlínském kraji. Nebo se koloběžka stane nedílnou součástí výbavy na vašich cestách za dobrodružstvím stejně jako lyže nebo horské kolo.

Kontaktujte náš prodejní tým:

Ondřej Minář
vedoucí skladu dílů a příslušenství
T: +420 577 057 133
E: ondrej.minar@eurocarzlin.cz

Lukáš Tomek
prodejce dílů a příslušenství
T: +420 577 057 132
E: lukas.tomek@eurocarzlin.cz

Specialista oprav po nehodách

Stali jsme se certifikovaným specialistou oprav po nehodách. Pokud se Vám stane dopravní nehoda, spolehněte se na nás. Postaráme se o Vás a o Váš vůz. více...

Rekonstrukce je za námi

Prodej užitkových vozů Volkswagen je již na svém původním místě jen s tím rozdílem, že vše nám září novotou. více...

Nový Multivan je tady

Legenda mezi užitkovými vozy Volkswagen přijíždí ve zcela novém kabátu a ve své 7 generaci. Tak vítej na světě nový Volskwagen Multivane! více...

Zajímává Vás, co se děje nového? Odebírejte naše akce!