Arteon

 Arteon photo

Přitahuje pozornost. Z kteréhokoli úhlu pohledu.

Nový Arteon nadchne svou nevšední kombinací emocionálního designu, sportovního charismatu, vysoké úrovně variability a velkorysé nabídky vnitřního prostoru. Mezi jeho další přednosti patří mimo jiné vynikající prostor pro nohy vzadu, praktická karoserie liftback a objem zavazadlového prostoru 563 až 1557 litrů. Po technické stránce zaujme nový Volkswagen Arteon mimo jiné vyspělými motory, které mohou pohánět přední nebo všechna kola, a inovativním konceptem digitalizovaných zobrazovacích a ovládacích prvků. Mezi ně patří zcela digitální a individuálně programovatelný panel přístrojů Active Info Display, průhledový displej a nový informační a zábavní systém „Discover Pro“ s 9,2“ displejem opatřeným skleněným povrchem a s ovládáním gesty.

 

Koncept prostoru

Design, kterého se lze dotknout.

Seznamte se s kabinou nového vozu Arteon R-Line, která vyvolá nadšení nejenom vizuálně, ale také svými haptickými vlastnostmi. K jedinečným detailům patří například multifunkční sportovní volant v kůži s logem "R-Line" a ozdobnými švy nebo hliníkový dekor "Silver Rise", jenž je součástí výbavy na přání. Volitelná sedadla "Top-Komfort", kerá jsou čalouněna kůží "Nappa", s vnižřními plochami zvýšených boků provedení "Carbon Style", s ozdobnými švy, sámky a vyšitými logy "R-Line" na předních místech představují výzvu, abyste si každou jízdu užili všemi smysly.

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno

Elegantní panoramatické výklopné/posuvné střešní okno s osvětlením "Ambiente" je z jednoho kusu skla. Pomocí leketrického ovládání jej lze vyklopit nebo odsunout. Exteriéru vozu dodává luxusní vzhled a zajistí pohledy plné úžasu: v interiéru pak světlo procházející oknem vytváří pocit velkého prostoru.

Výbavy

Pro všechny, kteří chtějí více: Linie výbavy Arteon, Elegance a R-Line přinášejí komfort, design a sportovní temperament na vysoké úrovni.

R-Line

Sportovní excelence.Jeho silné stránky: Dynamika, kterou lze vnímat.

Vstupní motorizací pro tuto výbavovou linii je 2.0 TDI 110kW (150k) s 6st. manuální převodovkou.
Do sériové výbavy této linie patří navíc oproti linii Elegance např.:
18“ kola z lehkých slitin „Sebring“ - Pneumatiky AirStop® 245/45 R18 - Titanově černý strop - R-line Exteriér + R-line Interiér - Multifunkční volant s pádly (pouze s DSG) - Top – komfortní sedadla

 

Elegance

Krása pro oči: Noblesní design na nejvyšší úrovni.

Vstupní motorizací pro tuto výbavovou linii je 2.0 TDI 110kW (150k) s 6st. manuální převodovkou.
Do sériové výbavy této linie patří navíc oproti linii Comfortline např.:
18“ kola z lehkých slitin „Muscat“ - Pneumatiky AirStop® 245/45 R18 černě lakovaná - 18“ rezervní kolo - Multifunkční kožený volant s pádly (pouze s DSG) - Active Info Display - Dynamické LED světlomety - Dynamic Light Assist - Zpětná kamera - Navigace „Discover Media“ - Rozpoznávání dopravních značek - Zadní LED světlomety s dynamickým odbočovacím světlem - Potahy předních sedadel Alcantara/Vienna - Přední sedadla vyhřívaná - Přední sedadlo na straně řidiče ErgoComfort s elektrickým nastavením opěrky

Arteon

Projev suverenity. Spojení všeho, po čem smysly touží.

Do sériové výbavy této linie patří např.:
Akustický parkovací systém „Parkpilot“ - 3zónová klimatizace Climatronic - Prediktivní ACC – Adaptivní tempomat do 210 km/h - Lane Assist - Rozšířená ochrana chodce - Paket Světla a výhled - Vnější zpětná zrcátka vyhřívaná a elektricky sklopná - Security & Service po dobu 10 let - 17“ kola z lehkých slitin „Cardiff“ [Kárdif] - Pneumatiky AirStop® 225/55 R1717“ rezervní kolo - PreCrash - Boční airbagy vpředu a vzadu - Elektronická uzávěrka diferenciálu (XDS) - Boční zatmavená skla - Zadní LED světlomety - Multifunkční kožený volant - Rádio „Composition Media“ - 8 reproduktorů - 8“ úhlopříčka display - Potahy předních sedadel v látce

Komfort

Kabina

Opřete se a užívejte si vysoce kvalitní interiér s exkluzivními materiály a komfort na té nejvyšší úrovni. K tomu přispívají volitelná sedadla ergoComfort s možností nastavení 14 parametrů, jež příznivě působí na zdraví zad. Jsou čalouněna kůží "Nappa", která je k dispozici v kombinaci šedé "Mistral" a šedé "Raven".

Sedadla ergoComfort

Sedadlo řidiče můžete zcela jednoduše a snadno přizpůsobit Vašim aktuálním potřebám. Pomocí 14 nastavitelných parametrů určíte podélnou pozici, výšku sedadla, sklon sedáku i opěradla a také hloubku sedáku. Mimořádný komfort zejména při cestování na dlouhé vzdálenosti Vám pak zajistí volitelná bederní opěrka s možností elektrického nastavení ve čtyřech směrech s masážní funkcí a funckí paměti.

Informace mohou být předány velmi příjemným způsobem

Pomocí vyhřívaného multifunkčního volantu v kůži řídíte nejenom Váš Arteon, ale můžete v průběhu jízdy ovládat také všechny jeho podstatné funkce. Na inovativním digitálním panelu s vysokým rozlišením "Active Info Displey" pak máte vše ve svém zorném poli - od otáčkoměru, tachometru nebo počítadla kilometrů, až po detailní jízdní data či optické zobrazení Vašich asistenčních systémů.

Trvalý přehled přináší pocit bezpečí

"Head-up-Display" zobrazuje jízdní informace bezprostředně ve Vašem zorném poli. Rychlost jízdy, dopravní značky, aktivita asisstenčních systémů, pokyny navigačního systému nebo varovná hlášení se promítají přímo na vysoce kvalitní skleněný panel před sklem čelního okna.

Snesitelná lehkost cestování

Velkoryse dimenzovaný zavazadlový prostor této fastback limuzíny má objem 563 litrů a nabízí tak spoustu místa i pro Vaše zavazadla. Pro otevření elektricky ovládané výklopné stěny zavazadlového prostoru pak díky funkci "Easy Open" stačí malý pohyb nohou pod z adním nárazníkem. Elektrické ovládání následně po stisku tlačítka s časovým zpožděním výklopnou stěnu zavazadlového prostoru opět zavře. 

 

Asistenční systémy

Světla

Součástí sériové výbavy již jsou LED světlomety s LED světly pro denní svícení s vizuálně působivým tvarem, který připomíná konec křídla. 

Na přání je možné osvětlení zatáček doplnit funkcí předvídavé aktivace. V kombinaci s navigačním systémem, který je rovněž součástí výbavy na přání, dochází k reakci světlometů až o dvě sekundy dříe ve srovnání se standardní funkcí dynamického osvětlení zatáček. Systém přitom využívá informace o natočení volantu a navigační data.

Parkování

Téměř jako Váš šestý smysl. Ať při parkování, odbočování nebo při vyjíždění z nepřehledného místa - díky volitelným asistenčním systémům, ke kterým patří zpětná kamera, "Area View" a "Park Assist" budete vždy dobře připraveni.

Zpětná kamera

 

Infotainment a konektivita

Discover Pro

Navigační systém "Discover Media" Vám v novém voze Arteon pomáhá najít tu nejlepší trasu do cíle Vaší cesty. Díky integrované technologii bluetooth bude pohodlnější také telefonování v průběhu jízdy. Snadné ovládání přístroje zajišťuje dotykový displej. Pro přehrávání dat v hudebních formátech MP3 a WMA disponuje "Discover Media" CD přehrávačem, USB portem s podporou přístrojů Apple a dvěma sloty na SD karty

Zvuk

Nebudete věřit svým uším. Zažijete prvotřídní zvuk, který přináší rádio "Composition Media" nebo volitelný prémiový audiosystsém "DYNAUDIO Confidence", stejně jako příjem digitálního signálu DAB+, který se rovněž dodává na přání.

Online

Internet může být velkým přínosem v mnoha oblastech života. V průběhujízdy tak např. můžete mít stále přehled o aktuální situaci v dopravě nebo můžete být stále připojení k Vašemu vozu Arteon - prostřednictvím Vašeho chytrého mobilního telefonu nebo z pohodlí domova.

Telefon

Jestliže si přejete, můžete být k zastižení i v případě, že sedíte za volantem. Díky volitelnému telefonnímu rozhraní "Comfort" nebo "Premium" můžete mít v průběhu telefonování obě ruce na volantu a ani na okamžik tak neztratíte přehled o dění v dopravě.

 

Motory

 

Pro zajištění maximální dynamiky se pod kapotou vozu Arteon skrývá jedna z efektivních kombinací motoru a převodovky. K nejsilnějším aktuálně nabízeným naftovým agregátům, které jsou určeny pro modely Arteon Elegance nebo R-Line patří silný BiTurbo motor s výkonem 176 kW (240 k) (spotřeba paliva (l/100 km): město - 7,1, mimo město -  5,1, kombinovaný provoz - 5,9, emise CO2 (g/km): kombinovaný provoz - 152, energetická třída: B). Tento motor se sériově dodává s pohonem všech kol 4MOTION, elektrickou uzávěrkou diferenciálu XDS a adaptivní regulací  podvozku DCC.

 

 

 

 

 

KATALOG ORIGINÁLNÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ / BROŽURA CAR-NET / CENÍK Arteon

Máte zájem o vozidlo?

Kontaktní osoba
Tomáš Oharek photo
Tomáš Oharek

prodejce

tomas.oharek@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 142
Mob.: +420 606 641 380
David Klabusay photo
David Klabusay

Prodejce

david.klabusay@eurocarzlin.cz
Tel.: +420 577 057 180
Mob.: +420 770 160 562

Kde nás najdete?

google map